| wspaniale w tym ciasnym kadrze z cudnym niebem :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 17:48:51 |
| Delikatne :) NEMO | 2013-05-19 17:47:12 |
| Piękne kwiaty , rzadko je widuję :) NEMO | 2013-05-19 17:44:57 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 15:53:10 |
| pięknie w słońcu Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 15:24:21 |
| jesteś niesamowity w dokumentowaniu takich miejsc Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 15:09:39 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 15:08:20 |
| ładnie w kolorze pomarańczy Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 15:06:19 |
| jeden z najczęściej fotografowanych , w każdej odsłonie piękny Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 15:02:01 |
| ładnie z bratkami :) a architektura imponująca Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 14:57:43 |
| ładnie kontrastuje wspaniała budowla w jasnym kolorze z niebem atramentowym Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 14:54:54 |
| ładny portret :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-19 14:49:14 |
| W Opolu nigdy nie byłam. Dziękuję za bardzo interesującą fotorelację:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-19 14:48:35 |
| Interesujące :) NEMO | 2013-05-19 14:46:04 |
| Urocze są takie małe stacyjki :) NEMO | 2013-05-19 13:49:56 |
| Wygląda super przy tych odcieniach zieleni , wyobrażam sobie jak to wygląda jesienią :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-19 13:48:35 |
| Ładny budynek w pięknym otoczeniu :) NEMO | 2013-05-19 13:46:44 |
| Zgadza się , leśniczówka jest , zaglądnę tam trochę na dłużej jak obeschnie , fotki też będą , :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-19 13:39:14 |
| Pięknie mgły się snują o świtaniu. Ola B. | 2013-05-19 13:13:24 |
| Warte utrwalenia. Ola B. | 2013-05-19 13:11:42 |
| Bardzo ładnie pokazany. Elżbieta | 2013-05-19 13:03:55 |
| ***** Elżbieta | 2013-05-19 13:02:52 |
| Śliczna :) Elżbieta | 2013-05-19 12:58:40 |
| Bardzo ciekawe foto :) Elżbieta | 2013-05-19 12:57:07 |
| Ładne zdjęcie... . Przebywanie w taki wiosennym ogrodzie to uczta dla zmysłów. piotr55 | 2013-05-19 12:48:58 |
| Świetne światło, pięknie podkreśla urok odnowionego obiektu. piotr55 | 2013-05-19 12:38:41 |
| Bardzo ciekawe nocne ujęcie, zrobione o właściwej porze. Dzięki za sesję o "Nocy Muzeów". piotr55 | 2013-05-19 12:35:43 |
| Prawidłowa nazwa tego ślimaka - wstężyk ogrodowy. Henryk Milewski | 2013-05-19 11:36:07 |
| Wspaniałe ujęcie z całym odbiciem w wodzie:) Gratuluję i pozdrawiam:)
Zwiedzałam ten zespół klasztorno-pałacowy kilka razy,ale takiego ujęcia nie mam:( Jestem pod wrażeniem,jak pięknie się prezentuje po renowacji,bo pamiętam te odrapane mury. Halina | 2013-05-19 10:58:22 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-05-19 17:49:31