Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Piękna seria , warto było zajrzeć do tego arboretum:) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-19  17:49:31
wspaniale w tym ciasnym kadrze z cudnym niebem :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  17:48:51
Delikatne :)

NEMO |  2013-05-19  17:47:12
Piękne kwiaty , rzadko je widuję :)

NEMO |  2013-05-19  17:44:57
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  15:53:10
pięknie w słońcu

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  15:24:21
jesteś niesamowity w dokumentowaniu takich miejsc

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  15:09:39
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  15:08:20
ładnie w kolorze pomarańczy

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  15:06:19
jeden z najczęściej fotografowanych , w każdej odsłonie piękny

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  15:02:01
ładnie z bratkami :) a architektura imponująca

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  14:57:43
ładnie kontrastuje wspaniała budowla w jasnym kolorze z niebem atramentowym

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  14:54:54
ładny portret :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-19  14:49:14
W Opolu nigdy nie byłam. Dziękuję za bardzo interesującą fotorelację:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-19  14:48:35
Interesujące :)

NEMO |  2013-05-19  14:46:04
Urocze są takie małe stacyjki :)

NEMO |  2013-05-19  13:49:56
Wygląda super przy tych odcieniach zieleni , wyobrażam sobie jak to wygląda jesienią :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-19  13:48:35
Ładny budynek w pięknym otoczeniu :)

NEMO |  2013-05-19  13:46:44
Zgadza się , leśniczówka jest , zaglądnę tam trochę na dłużej jak obeschnie , fotki też będą , :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-19  13:39:14
Pięknie mgły się snują o świtaniu.

Ola B. |  2013-05-19  13:13:24
Warte utrwalenia.

Ola B. |  2013-05-19  13:11:42
Bardzo ładnie pokazany.

Elżbieta |  2013-05-19  13:03:55
*****

Elżbieta |  2013-05-19  13:02:52
Śliczna :)

Elżbieta |  2013-05-19  12:58:40
Bardzo ciekawe foto :)

Elżbieta |  2013-05-19  12:57:07
Ładne zdjęcie... . Przebywanie w taki wiosennym ogrodzie to uczta dla zmysłów.

piotr55 |  2013-05-19  12:48:58
Świetne światło, pięknie podkreśla urok odnowionego obiektu.

piotr55 |  2013-05-19  12:38:41
Bardzo ciekawe nocne ujęcie, zrobione o właściwej porze. Dzięki za sesję o "Nocy Muzeów".

piotr55 |  2013-05-19  12:35:43
Prawidłowa nazwa tego ślimaka - wstężyk ogrodowy.

Henryk Milewski |  2013-05-19  11:36:07
Wspaniałe ujęcie z całym odbiciem w wodzie:) Gratuluję i pozdrawiam:) Zwiedzałam ten zespół klasztorno-pałacowy kilka razy,ale takiego ujęcia nie mam:( Jestem pod wrażeniem,jak pięknie się prezentuje po renowacji,bo pamiętam te odrapane mury.

Halina |  2013-05-19  10:58:22

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony