| Niczym ,,dywany" utkane przez największego mistrza...Naturę...
Przepiękna przestrzeń! Ula Małachowska | 2013-05-19 09:24:13 |
| Niezwykłe, piękne i z klimatem....
*****
Pozdrawiam. Ula Małachowska | 2013-05-19 09:20:45 |
| ***** ElaJ | 2013-05-19 09:19:40 |
| ciekawy efekt Inaa (P.K.) | 2013-05-19 09:08:26 |
| Prześliczne!
*****
Pozdrawiam serdecznie:) Ula Małachowska | 2013-05-19 09:08:06 |
| Ale cieszy oczy taki widok!
***** Ula Małachowska | 2013-05-19 09:06:46 |
| Kiedyś tam byłem to urocze senne miasteczko. Antoni Nieć | 2013-05-19 08:59:39 |
| Ale Klimat !
Świetna seria zdjęć. Pozdrawiam:) Ula Małachowska | 2013-05-19 08:31:19 |
| Bardzo fajne reportażowe aż czuć klimat dawnych lat... Ula Małachowska | 2013-05-19 08:28:03 |
| podoba mi się w trzech planach Słonecznik (Maryla) | 2013-05-18 23:28:22 |
| bardzo dziękuję za komentarze , cieszę się, że zdjęcie się Wam podoba, bo lubię to miejsce i lubię wierzby :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-18 23:23:17 |
| pięknie jest :) słońce dopisało, pogoda cudna i zdjęcia udane - pozdrawiam bardzo serdecznie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-18 23:15:07 |
| ujęcie i kolory ! Słonecznik (Maryla) | 2013-05-18 23:13:27 |
| z bardzo interesującej perspektywy Słonecznik (Maryla) | 2013-05-18 23:11:33 |
| 3 Natalia Pytko | 2013-05-18 22:33:36 |
| To mogło być ekstra ujęcie. Natalia Pytko | 2013-05-18 21:18:40 |
| spojrzałam na miniaturę i myślę: Sława:) Natalia Pytko | 2013-05-18 21:16:53 |
| No, prawda widać , że słabo... zagospodarowane. Pozdrawiam, dawno się nie widzieliśmy. Buziaki Natalia Pytko | 2013-05-18 21:14:28 |
| Ostatnio miałam podobne spotkanie były aż dwa, ale zdjęcia nie robiłam wolałam popatrzeć z daleka :) Elżbieta | 2013-05-18 18:36:05 |
Nika | 2013-05-18 15:11:00 |
Nika | 2013-05-18 15:08:05 |
| Dziękuję :) Bardzo polubiłem fotografię czarno-białą i teraz wszystkie fotografię robię w tej technice i tylko niektóre w kolorze. Dariusz Żuk | 2013-05-18 14:57:36 |
| Dziękuję Ryszard Warchoł | 2013-05-18 13:41:59 |
| "Skwer Artystów" z postaciami polskich artystów to ciekawe i klimatyczne miejsce na Wzgórzu Uniwersyteckim:) Halina | 2013-05-18 09:51:46 |
| Nemo ....... zmieniam styl .......... jak piszę ,,niewygodne" komentarze to są usuwane ....... priv - nie mam - ale dobrze mi z tym - nie jestem tutaj dla zwierania znajomości - lubię robić zdjęcia i oglądać zdjęcia innych Pozdrawiam Nika | 2013-05-17 22:32:19 |
| Super fotografia. Zdzisław Barut | 2013-05-17 19:39:21 |
| Świetne! Marian | 2013-05-17 19:36:52 |
| Podoba mi się. Zdzisław Barut | 2013-05-17 19:36:46 |
| Dynamicznie :) ijjn | 2013-05-17 18:55:40 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-05-19 09:26:09