| Nie wykominować tylko wykombinować :) ech ta klawiatura :) Krzysztof Wydra | 2013-05-17 11:35:25 |
| Bdb Natalia Pytko | 2013-05-17 10:01:51 |
| Arturze, ależ możesz te łby zostawić :) :) To mnie zachęcasz a sam nogę chcesz dać? Jeszcze pomyślę, że to przez ten stempel. Wiedziałam, że go nie lubisz ale aż tak? :) :) :) :) :) :) Natalia Pytko | 2013-05-17 09:57:37 |
| moim skromnym amatorskim zdaniem bardzo czysty kadr, nic mi tu nie przeszkadza, nic nie rozprasza Słonecznik (Maryla) | 2013-05-17 08:19:11 |
| miodosytnie tutaj i to niebo zachwyca Słonecznik (Maryla) | 2013-05-16 22:53:12 |
| Zdjęcie, które nie ma wartości poznawczej. Natalia Pytko | 2013-05-16 22:46:52 |
| za woalką mgły nastrojowo Słonecznik (Maryla) | 2013-05-16 22:25:44 |
| Nika, mam wrażenie, że nie zrozumiałaś tekstu Artura i odebrałaś to do siebie. Nie jestem teraz na bieżąco, zaglądam czasem. Ale mam poczucie deja lu i chyba nie mam ochoty na dyskusje w takim tonie. Natalia Pytko | 2013-05-16 22:25:13 |
| bardzo mi się podoba zdjecie, światło zagrało wspaniale a miejsce godne pokazania Słonecznik (Maryla) | 2013-05-16 22:17:09 |
| niezwykłe miejsce, wspaniała praca - tonacja, ujecie , nastrój mnie urzekają Słonecznik (Maryla) | 2013-05-16 22:13:53 |
| Fajna i atrakcyjna dla obiektywu :) Krzysztof Wydra | 2013-05-16 21:13:55 |
| Piękne ! rajrar48 | 2013-05-16 20:56:15 |
| Piękne miejsce ela felchnerowska | 2013-05-16 20:08:07 |
| Piękny widok ela felchnerowska | 2013-05-16 20:07:12 |
| cudne ela felchnerowska | 2013-05-16 20:04:27 |
| ale kolorowo :) ela felchnerowska | 2013-05-16 20:00:09 |
| Folklor - serwety ręcznie wykonane !!! Nika | 2013-05-16 18:47:45 |
| ten dystrybutor chcieli kupic amerykanie szkoda ze zawsze jest zamkniety dziala na zasadzie pompy kałatajki w srodku znajduja sie dwa szklanne słoje po 5 l a nad nimi taki malutki 100 gramowy jak sie bralo 10 litrow bezyny dostawalo sie 100gr gratis Artur Bilinski | 2013-05-16 18:09:11 |
| Super Anna Benicewicz-Miazga | 2013-05-16 17:22:57 |
| Robi wrażenie ta kapliczka o sześciu kolumnach z Nepomucenem.Pozdrawiam. Elżbieta | 2013-05-16 15:45:20 |
| Super ! Elżbieta | 2013-05-16 15:38:17 |
| Piękna ... ukryta wśród zieleni... Pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-05-16 12:54:53 |
| Pusto tu jak na codzienny bieg Warszawiaków. 4 Natalia Pytko | 2013-05-16 11:32:00 |
| Bardzo intrygujący kadr. 5 Natalia Pytko | 2013-05-16 11:29:54 |
| Po pierwsze miło mi będzie, jak będziecie się do mnie Państwo zwracać po prostu Szymon lub w najgorszym wypadku Panie Szymonie... Moje uwagi na temat zdjęć nie mają nikogo zniechęcić do ich wrzucania. Nie ma się też co z tego powodu obrażać. Niemniej moje zdanie na temat niektórych fotografii jest także zdaniem redakcji i nie wzięło się znikąd, ale zostało przemyślane i dość szeroko skonsultowane. Chcemy podnieść poziom galerii, sprawić aby trafiały tu zdjęcia unikalne i niepowtarzalne, o których faktycznie można powiedzieć, że przedstawiają polski krajobraz. Wiele osób odeszło z serwisu właśnie z powodu zmiany profilu galerii. Nie chcemy, aby tak było. W ostatnich miesiącach liczba zdjęć trafiających do galerii prywatnych przewyższyła liczbę zdjęć dodawanych do galerii tematycznych. Nie o to wszak chodzi jest wiele innych, właściwszych miejsc do przetrzymywania archiwów zdjęć. Dlatego sukcesywnie będziemy ograniczali możliwość publikacji zdjęć niezgodnych z ideą naszego serwisu. Szymon Narożniak | 2013-05-16 00:24:02 |
| ! ! ! rajrar48 | 2013-05-15 22:34:27 |
| Ciekawa praca. rajrar48 | 2013-05-15 22:31:14 |
| Ciekawe. rajrar48 | 2013-05-15 22:30:09 |
| Na plus. rajrar48 | 2013-05-15 22:29:11 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-05-17 11:59:21