Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

piękne ujęcie. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-05-17  11:59:21
Nie wykominować tylko wykombinować :) ech ta klawiatura :)

Krzysztof Wydra |  2013-05-17  11:35:25
Bdb

Natalia Pytko |  2013-05-17  10:01:51
Arturze, ależ możesz te łby zostawić :) :) To mnie zachęcasz a sam nogę chcesz dać? Jeszcze pomyślę, że to przez ten stempel. Wiedziałam, że go nie lubisz ale aż tak? :) :) :) :) :) :)

Natalia Pytko |  2013-05-17  09:57:37
moim skromnym amatorskim zdaniem bardzo czysty kadr, nic mi tu nie przeszkadza, nic nie rozprasza

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-17  08:19:11
miodosytnie tutaj i to niebo zachwyca

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-16  22:53:12
Zdjęcie, które nie ma wartości poznawczej.

Natalia Pytko |  2013-05-16  22:46:52
za woalką mgły nastrojowo

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-16  22:25:44
Nika, mam wrażenie, że nie zrozumiałaś tekstu Artura i odebrałaś to do siebie. Nie jestem teraz na bieżąco, zaglądam czasem. Ale mam poczucie deja lu i chyba nie mam ochoty na dyskusje w takim tonie.

Natalia Pytko |  2013-05-16  22:25:13
bardzo mi się podoba zdjecie, światło zagrało wspaniale a miejsce godne pokazania

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-16  22:17:09
niezwykłe miejsce, wspaniała praca - tonacja, ujecie , nastrój mnie urzekają

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-16  22:13:53
Fajna i atrakcyjna dla obiektywu :)

Krzysztof Wydra |  2013-05-16  21:13:55
Piękne !

rajrar48 |  2013-05-16  20:56:15
Piękne miejsce

ela felchnerowska |  2013-05-16  20:08:07
Piękny widok

ela felchnerowska |  2013-05-16  20:07:12
cudne

ela felchnerowska |  2013-05-16  20:04:27
ale kolorowo :)

ela felchnerowska |  2013-05-16  20:00:09
Folklor - serwety ręcznie wykonane !!!

Nika |  2013-05-16  18:47:45
ten dystrybutor chcieli kupic amerykanie szkoda ze zawsze jest zamkniety dziala na zasadzie pompy kałatajki w srodku znajduja sie dwa szklanne słoje po 5 l a nad nimi taki malutki 100 gramowy jak sie bralo 10 litrow bezyny dostawalo sie 100gr gratis

Artur Bilinski |  2013-05-16  18:09:11
Super

Anna Benicewicz-Miazga |  2013-05-16  17:22:57
Robi wrażenie ta kapliczka o sześciu kolumnach z Nepomucenem.Pozdrawiam.

Elżbieta |  2013-05-16  15:45:20
Super !

Elżbieta |  2013-05-16  15:38:17
Piękna ... ukryta wśród zieleni... Pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-05-16  12:54:53
Pusto tu jak na codzienny bieg Warszawiaków. 4

Natalia Pytko |  2013-05-16  11:32:00
Bardzo intrygujący kadr. 5

Natalia Pytko |  2013-05-16  11:29:54
Po pierwsze miło mi będzie, jak będziecie się do mnie Państwo zwracać po prostu Szymon lub w najgorszym wypadku Panie Szymonie... Moje uwagi na temat zdjęć nie mają nikogo zniechęcić do ich wrzucania. Nie ma się też co z tego powodu obrażać. Niemniej moje zdanie na temat niektórych fotografii jest także zdaniem redakcji i nie wzięło się znikąd, ale zostało przemyślane i dość szeroko skonsultowane. Chcemy podnieść poziom galerii, sprawić aby trafiały tu zdjęcia unikalne i niepowtarzalne, o których faktycznie można powiedzieć, że przedstawiają polski krajobraz. Wiele osób odeszło z serwisu właśnie z powodu zmiany profilu galerii. Nie chcemy, aby tak było. W ostatnich miesiącach liczba zdjęć trafiających do galerii prywatnych przewyższyła liczbę zdjęć dodawanych do galerii tematycznych. Nie o to wszak chodzi  jest wiele innych, właściwszych miejsc do przetrzymywania archiwów zdjęć. Dlatego sukcesywnie będziemy ograniczali możliwość publikacji zdjęć niezgodnych z ideą naszego serwisu.

Szymon Narożniak |  2013-05-16  00:24:02
! ! !

rajrar48 |  2013-05-15  22:34:27
Ciekawa praca.

rajrar48 |  2013-05-15  22:31:14
Ciekawe.

rajrar48 |  2013-05-15  22:30:09
Na plus.

rajrar48 |  2013-05-15  22:29:11

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony