Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Dobre.

rajrar48 |  2013-05-15  22:26:42
trochę krzywo..

basia abratkiewicz |  2013-05-15  22:09:18
Bardzo, bardzo. 5!

Natalia Pytko |  2013-05-15  21:43:45
Tak, gdzieś przy drodze z Kodnia do Kostomłotów :)

Kajetana Snopek |  2013-05-15  17:30:09
Piękne te serduszka:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-15  09:37:21
Podzielam zdanie Niki:) Piękna fotka:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-15  09:36:12
Fajna sprawa taki jarmark.Każdy coś znajdzie dla siebie.

Antoni Nieć |  2013-05-14  22:20:56
Elu - coś co lubisz ) pozdrawiam

Brygida Kicińska |  2013-05-14  21:24:40
Interesujący monument :)

NEMO |  2013-05-14  21:12:58
I zroszona wiosennym deszczem :)

NEMO |  2013-05-14  21:10:32
Ciekawie wygląda , nie widziałem jeszcze tak umieszczonej wieżyczki :)

NEMO |  2013-05-14  20:45:42
Powoli przyroda coraz bardziej go stara się ukryć :)

NEMO |  2013-05-14  20:43:13


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-14  19:57:42
Super symetria fotki , lubię to :)

NEMO |  2013-05-14  19:47:33
Za bramą jest bardzo ciekawie - byłam na najsłynniejszej licytacji ... kiedyś licytacje odbywały się pod ,,chmurką" a obecnie zostało do tego wybudowane specjalne pomieszczenie

Nika |  2013-05-14  19:46:16
Podoba mi się ...ta biel budynku ładnie kontrastuje z otoczeniem :)

NEMO |  2013-05-14  19:45:57
Ładny budynek :)

NEMO |  2013-05-14  19:44:31
Ciekawa bryła tego kościoła , super symetria :)

NEMO |  2013-05-14  19:41:35
Pięknie wszystko odnowione,prezentuje się doskonale-tyle barw. Pozdrawiam :)

Barbara Kapinos |  2013-05-14  19:39:29
Bardzo lubię takie obiekty , dwa w jednym :)

NEMO |  2013-05-14  19:39:27
Nigdy nie byłem w Janowie Podlaskim z ciekawością pospaceruję sobie wirtualnie :)

NEMO |  2013-05-14  19:37:59
Mnie także najbardziej podobają się te świeczniki Pozdrawiam

Nika |  2013-05-14  19:22:00
Bardzo ładne ascetyczne ujęcie ;)

Ewelina B. |  2013-05-14  17:54:04
Jak z bajki ...

Ewelina B. |  2013-05-14  17:52:49
Ładnie w kadrze:) Pozdrawiam Teresko:)

ElaJ |  2013-05-14  16:51:56
Podoba mi się :)

Dariusz Żuk |  2013-05-14  15:03:12
Widzę, że już nie tylko łosie ale i ptaki masz na celowniku ;) Pozdrawiam i tak dalej!!!

Dariusz Żuk |  2013-05-14  15:00:58
... no i jesienią też tu warto przyjechać :)

sebol |  2013-05-14  14:24:44
:)

sebol |  2013-05-14  14:23:21
Przelewice fajne miejsce a szczególnie wiosną kiedy wszystko kwitnie .

sebol |  2013-05-14  14:22:39

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony