| trochę krzywo.. basia abratkiewicz | 2013-05-15 22:09:18 |
| Bardzo, bardzo. 5! Natalia Pytko | 2013-05-15 21:43:45 |
| Tak, gdzieś przy drodze z Kodnia do Kostomłotów :) Kajetana Snopek | 2013-05-15 17:30:09 |
| Piękne te serduszka:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-15 09:37:21 |
| Podzielam zdanie Niki:) Piękna fotka:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-15 09:36:12 |
| Fajna sprawa taki jarmark.Każdy coś znajdzie dla siebie. Antoni Nieć | 2013-05-14 22:20:56 |
| Elu - coś co lubisz ) pozdrawiam Brygida Kicińska | 2013-05-14 21:24:40 |
| Interesujący monument :) NEMO | 2013-05-14 21:12:58 |
| I zroszona wiosennym deszczem :) NEMO | 2013-05-14 21:10:32 |
| Ciekawie wygląda , nie widziałem jeszcze tak umieszczonej wieżyczki :) NEMO | 2013-05-14 20:45:42 |
| Powoli przyroda coraz bardziej go stara się ukryć :) NEMO | 2013-05-14 20:43:13 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-14 19:57:42 |
| Super symetria fotki , lubię to :) NEMO | 2013-05-14 19:47:33 |
| Za bramą jest bardzo ciekawie - byłam na najsłynniejszej licytacji ... kiedyś licytacje odbywały się pod ,,chmurką" a obecnie zostało do tego wybudowane specjalne pomieszczenie Nika | 2013-05-14 19:46:16 |
| Podoba mi się ...ta biel budynku ładnie kontrastuje z otoczeniem :) NEMO | 2013-05-14 19:45:57 |
| Ładny budynek :) NEMO | 2013-05-14 19:44:31 |
| Ciekawa bryła tego kościoła , super symetria :) NEMO | 2013-05-14 19:41:35 |
| Pięknie wszystko odnowione,prezentuje się doskonale-tyle barw. Pozdrawiam :) Barbara Kapinos | 2013-05-14 19:39:29 |
| Bardzo lubię takie obiekty , dwa w jednym :) NEMO | 2013-05-14 19:39:27 |
| Nigdy nie byłem w Janowie Podlaskim z ciekawością pospaceruję sobie wirtualnie :) NEMO | 2013-05-14 19:37:59 |
| Mnie także najbardziej podobają się te świeczniki Pozdrawiam Nika | 2013-05-14 19:22:00 |
| Bardzo ładne ascetyczne ujęcie ;) Ewelina B. | 2013-05-14 17:54:04 |
| Jak z bajki ... Ewelina B. | 2013-05-14 17:52:49 |
| Ładnie w kadrze:) Pozdrawiam Teresko:) ElaJ | 2013-05-14 16:51:56 |
| Podoba mi się :) Dariusz Żuk | 2013-05-14 15:03:12 |
| Widzę, że już nie tylko łosie ale i ptaki masz na celowniku ;) Pozdrawiam i tak dalej!!! Dariusz Żuk | 2013-05-14 15:00:58 |
| ... no i jesienią też tu warto przyjechać :) sebol | 2013-05-14 14:24:44 |
| :) sebol | 2013-05-14 14:23:21 |
| Przelewice fajne miejsce a szczególnie wiosną kiedy wszystko kwitnie . sebol | 2013-05-14 14:22:39 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-05-15 22:26:42