Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Też tam byłam ostatnio, a więcej zdjęć można znaleźć na PN :)

Kajetana Snopek |  2013-05-14  12:40:30
Tyle zajączków na raz - to się nazywa szczęście :)

Kajetana Snopek |  2013-05-14  12:31:35
Ładne światło :)

Kajetana Snopek |  2013-05-14  12:30:55
Super!

Kajetana Snopek |  2013-05-14  12:29:41


Kajetana Snopek |  2013-05-14  12:29:03
Piękna bryła!

Kajetana Snopek |  2013-05-14  12:26:41
Naprawdę ciekawy

annawu |  2013-05-14  10:23:08
Zatrzymuje wzrok

annawu |  2013-05-14  10:11:40
świetne makro !!!

Krzysztof Bąk |  2013-05-14  09:42:30
Mogę ino pogratulować. pozdrawiam.

Jan Bogdan Boczko |  2013-05-14  09:38:10
bardzo Wam dziękuję, spora odległość mnie dzieliła od tego rzepakowego pola a aparat mam jaki mam :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  21:33:57
To jest piękne! Uwielbiam zimę, słońce i wspaniałą widoczność!

Artur74 |  2013-05-13  21:09:07
jest niesamowity !

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  21:08:36
Takie niewielkie nierówności dodają tylko uroku takim pejzażom :)

NEMO |  2013-05-13  20:38:41
Ładny , pełen życia , zielony po horyzont kadr :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-13  20:37:10
przepięknie sfotografowane

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  20:28:46


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-13  20:25:42
Była płowa, będzie ruda...

borowiak |  2013-05-13  18:50:19
Kształty są różne , ale takie są najpopularniejsze ...obowiązkowo jednak musi być odpowiednia ilość ramion :))

NEMO |  2013-05-13  18:46:18
Dość ciekawa jest historia powstania tego odznaczenia :)) http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_%C5%BBelazny

NEMO |  2013-05-13  18:40:49
ha ha kruczek czyli pogrzebacz lub haczyk ? zobacz ile człowiek się dowiaduje o nazwach regionalnych

Nika |  2013-05-13  18:38:54
Śliczne te wiosenne kobierce:)

ElaJ |  2013-05-13  18:35:05
Jak zauważyłem krzyże są różne na kopułach :)

NEMO |  2013-05-13  18:27:55
Drzwi otwarte , zapraszają do wejścia , interesujący krzyż:)

NEMO |  2013-05-13  18:26:33
W ładnych ramach te obrazy :)

NEMO |  2013-05-13  18:24:44
To spojrzenie też jest bardzo ciekawe:)

NEMO |  2013-05-13  18:23:56
Wnętrze nie za duże , ale bardzo ładne , podobają mi się takie ujęcia :)

NEMO |  2013-05-13  18:22:55
Ten świecznik ma 9 ramion, pięknie wykonany

Nika |  2013-05-13  18:13:32
Ładnie z lotu ptaka :)

NEMO |  2013-05-13  18:12:26
Widać styl!!!!!

Nika |  2013-05-13  18:10:30

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony