| Tyle zajączków na raz - to się nazywa szczęście :) Kajetana Snopek | 2013-05-14 12:31:35 |
| Ładne światło :) Kajetana Snopek | 2013-05-14 12:30:55 |
| Super! Kajetana Snopek | 2013-05-14 12:29:41 |
Kajetana Snopek | 2013-05-14 12:29:03 |
| Piękna bryła! Kajetana Snopek | 2013-05-14 12:26:41 |
| Naprawdę ciekawy annawu | 2013-05-14 10:23:08 |
| Zatrzymuje wzrok annawu | 2013-05-14 10:11:40 |
| świetne makro !!! Krzysztof Bąk | 2013-05-14 09:42:30 |
| Mogę ino pogratulować.
pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-05-14 09:38:10 |
| bardzo Wam dziękuję, spora odległość mnie dzieliła od tego rzepakowego pola a aparat mam jaki mam :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 21:33:57 |
| To jest piękne! Uwielbiam zimę, słońce i wspaniałą widoczność! Artur74 | 2013-05-13 21:09:07 |
| jest niesamowity ! Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 21:08:36 |
| Takie niewielkie nierówności dodają tylko uroku takim pejzażom :) NEMO | 2013-05-13 20:38:41 |
| Ładny , pełen życia , zielony po horyzont kadr :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-13 20:37:10 |
| przepięknie sfotografowane Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 20:28:46 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-13 20:25:42 |
| Była płowa, będzie ruda... borowiak | 2013-05-13 18:50:19 |
| Kształty są różne , ale takie są najpopularniejsze ...obowiązkowo jednak musi być odpowiednia ilość ramion :)) NEMO | 2013-05-13 18:46:18 |
| Dość ciekawa jest historia powstania tego odznaczenia :))
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_%C5%BBelazny NEMO | 2013-05-13 18:40:49 |
| ha ha kruczek czyli pogrzebacz lub haczyk ? zobacz ile człowiek się dowiaduje o nazwach regionalnych Nika | 2013-05-13 18:38:54 |
| Śliczne te wiosenne kobierce:) ElaJ | 2013-05-13 18:35:05 |
| Jak zauważyłem krzyże są różne na kopułach :) NEMO | 2013-05-13 18:27:55 |
| Drzwi otwarte , zapraszają do wejścia , interesujący krzyż:) NEMO | 2013-05-13 18:26:33 |
| W ładnych ramach te obrazy :) NEMO | 2013-05-13 18:24:44 |
| To spojrzenie też jest bardzo ciekawe:) NEMO | 2013-05-13 18:23:56 |
| Wnętrze nie za duże , ale bardzo ładne , podobają mi się takie ujęcia :) NEMO | 2013-05-13 18:22:55 |
| Ten świecznik ma 9 ramion, pięknie wykonany Nika | 2013-05-13 18:13:32 |
| Ładnie z lotu ptaka :) NEMO | 2013-05-13 18:12:26 |
| Widać styl!!!!! Nika | 2013-05-13 18:10:30 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Kajetana Snopek | 2013-05-14 12:40:30