Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Ładny nocny kadr :)

NEMO |  2013-05-13  18:10:20
Bardzo mi się podoba: subtelne i delikatne !

Nika |  2013-05-13  17:56:50
Myślę,że to miesiącznica trwała, a wystepuje głównie w terenie podgórskim w wilgotnych cienistych lasach liściastych, także w pobliżu potoków, wodospadów. Kwitnie od maja do lipca.

borowiak |  2013-05-13  16:27:11
Super fotka Waldku:)

ElaJ |  2013-05-13  16:03:48
Bardzo interesujące zdjęcia z Turku:) Pozdrawiam serdecznie Krzysiu:)

ElaJ |  2013-05-13  16:01:02
W tym stanie jakim on jest chyba bym nie odpuścił. Spróbowałem kilka lat temu i teraz młode na patelnię!

borowiak |  2013-05-13  15:56:27
pięknie pokazane

Waldemar Jan |  2013-05-13  15:52:28
*****

Waldemar Jan |  2013-05-13  15:49:31
*****

Waldemar Jan |  2013-05-13  15:48:04
ładnie, tajemniczo

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:39:54
Twoje zdjęcia sa dowodem na to, ze pochmurne niebo dodaje klimatu

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:37:09
bardzo piękny jest, a w środku ciekawe muzeum , a przed klasztorem słup graniczny z okresu zaborów

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:35:24
bardzo lubię takie spojrzenia

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:32:45
pięknie malował, jego obrazy są pełna ciepła, radości życia, takiego korzystania z dnia , kiedy myślę Mehoffer, myślę też mozaikowy Klimt choć to różni malarze ; takie mam skojarzenia - być może , dlatego że kiedyś ich myliłam ; fajne są takie ławeczki a w Turku nigdy nie byłam

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:31:14
trudno mi jest odnosić się do każdego zdjęcia , zresztą mogę pisać o swoich odczuciach bardziej niż korzystać z wiedzy o fotografii, bo tę mam niewielką jednak, chciałabym wiedzieć więcej, umieć więcej, ale , niestety , okoliczności nie bardzo mi pozwalają na to poznanie; każde z tych zdjęć ma w sobie "coś" , co każe mi przy nich się zatrzymać

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:25:10
jesteś niesamowitym dokumentalistą Wielkopolski , kolejna seria zdjęć niezwykła: ujęcia, kolorystyka, warsztat - to wszystko bardzo mi się podoba;

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  15:21:19
Urocza kapliczka pięknie pokazana:)

ElaJ |  2013-05-13  15:15:14
nawet nie wiem, co mam odpowiedzieć - dziękuję za każdy komentarz, za każde napisane słowo . Bardzo cenię Twoje zdanie. I cieszę się, że czasami coś mi się udaje. Zdrowia, ciepełka i dobrego światła Tobie życzę.

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  14:36:56
ładnie w trzech planach

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  14:31:49
*****

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  14:31:16
nastał rzepakowy czas :) podoba mi się ta trzykolorowa układanka

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  14:16:30
ładnie , miodosytnie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-13  14:13:25
Zimowe Morskie Oko wygląda ciekawie...Witam na PK..:))

TeresaB |  2013-05-13  11:21:43
Świetne, nastrojowe zdjęcie.

piotr55 |  2013-05-13  11:19:53
Super!!!

Kajetana Snopek |  2013-05-13  09:59:09
Dzięki :) Pozdrawiam!

Beata Biernat |  2013-05-12  23:10:50
Są piękne!

Beata Biernat |  2013-05-12  22:32:29
Ten na pierwszym planie :)

Beata Biernat |  2013-05-12  22:25:02
*****

NEMO |  2013-05-12  22:20:30
Wszystkie dawno , dawno temu rozprowadziłem , miały wzięcie :)

NEMO |  2013-05-12  21:58:36

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony