| Bardzo mi się podoba: subtelne i delikatne ! Nika | 2013-05-13 17:56:50 |
| Myślę,że to miesiącznica trwała, a wystepuje głównie w terenie podgórskim w wilgotnych cienistych lasach liściastych, także w pobliżu potoków, wodospadów. Kwitnie od maja do lipca. borowiak | 2013-05-13 16:27:11 |
| Super fotka Waldku:) ElaJ | 2013-05-13 16:03:48 |
| Bardzo interesujące zdjęcia z Turku:) Pozdrawiam serdecznie Krzysiu:) ElaJ | 2013-05-13 16:01:02 |
| W tym stanie jakim on jest chyba bym nie odpuścił. Spróbowałem kilka lat temu i teraz młode na patelnię! borowiak | 2013-05-13 15:56:27 |
| pięknie pokazane Waldemar Jan | 2013-05-13 15:52:28 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-13 15:49:31 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-05-13 15:48:04 |
| ładnie, tajemniczo Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:39:54 |
| Twoje zdjęcia sa dowodem na to, ze pochmurne niebo dodaje klimatu Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:37:09 |
| bardzo piękny jest, a w środku ciekawe muzeum , a przed klasztorem słup graniczny z okresu zaborów Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:35:24 |
| bardzo lubię takie spojrzenia Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:32:45 |
| pięknie malował, jego obrazy są pełna ciepła, radości życia, takiego korzystania z dnia , kiedy myślę Mehoffer, myślę też mozaikowy Klimt choć to różni malarze ; takie mam skojarzenia - być może , dlatego że kiedyś ich myliłam ; fajne są takie ławeczki a w Turku nigdy nie byłam Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:31:14 |
| trudno mi jest odnosić się do każdego zdjęcia , zresztą mogę pisać o swoich odczuciach bardziej niż korzystać z wiedzy o fotografii, bo tę mam niewielką jednak, chciałabym wiedzieć więcej, umieć więcej, ale , niestety , okoliczności nie bardzo mi pozwalają na to poznanie; każde z tych zdjęć ma w sobie "coś" , co każe mi przy nich się zatrzymać Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:25:10 |
| jesteś niesamowitym dokumentalistą Wielkopolski , kolejna seria zdjęć niezwykła: ujęcia, kolorystyka, warsztat - to wszystko bardzo mi się podoba; Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 15:21:19 |
| Urocza kapliczka pięknie pokazana:) ElaJ | 2013-05-13 15:15:14 |
| nawet nie wiem, co mam odpowiedzieć - dziękuję za każdy komentarz, za każde napisane słowo . Bardzo cenię Twoje zdanie. I cieszę się, że czasami coś mi się udaje. Zdrowia, ciepełka i dobrego światła Tobie życzę. Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 14:36:56 |
| ładnie w trzech planach Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 14:31:49 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 14:31:16 |
| nastał rzepakowy czas :) podoba mi się ta trzykolorowa układanka Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 14:16:30 |
| ładnie , miodosytnie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-13 14:13:25 |
| Zimowe Morskie Oko wygląda ciekawie...Witam na PK..:)) TeresaB | 2013-05-13 11:21:43 |
| Świetne, nastrojowe zdjęcie. piotr55 | 2013-05-13 11:19:53 |
| Super!!! Kajetana Snopek | 2013-05-13 09:59:09 |
| Dzięki :) Pozdrawiam! Beata Biernat | 2013-05-12 23:10:50 |
| Są piękne! Beata Biernat | 2013-05-12 22:32:29 |
| Ten na pierwszym planie :) Beata Biernat | 2013-05-12 22:25:02 |
| ***** NEMO | 2013-05-12 22:20:30 |
| Wszystkie dawno , dawno temu rozprowadziłem , miały wzięcie :) NEMO | 2013-05-12 21:58:36 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-05-13 18:10:20