Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze



Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-12  21:23:51


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-12  21:22:45


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-12  21:19:06


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-12  21:16:30
Piękne wnętrze...

TeresaB |  2013-05-12  17:01:37
Takich ciekawostek nie widziałam nawet w muzeach...wyjątkowo ciekawy jest jest ten jarmark..:))

TeresaB |  2013-05-12  16:54:48
Wirówkę do śmietanki pamiętam...a do miodu mają inną konstrukcję i są większe.

TeresaB |  2013-05-12  16:49:37
Piekne.

Beata Zdanowska |  2013-05-12  15:57:01
Cudnie dziekuję Marylko :)

Beata Zdanowska |  2013-05-12  15:55:19
Piękne.

rajrar48 |  2013-05-12  14:13:52
Cudowne !!!

rajrar48 |  2013-05-12  14:12:28
Może nastepnym razem uda się:))

Henryk Mieszkowski |  2013-05-12  11:16:08
wspaniale w tonacji, w ujęciu - ja to nazywam "pocztówkowo"

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-12  10:45:35
widok, nastrój i to cięcie od góry

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-12  10:41:43
przecudne błękity

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-12  10:36:05
przepiękne dynamiczne foto

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-12  10:23:23
bardzo malownicze ujęcie, Krzysztofie i dobrze, ze niebo Ci dopisało

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-12  10:07:34
do tych ruin mam dość blisko, kilka razy je robiłam, ale jakoś nigdy nie byłam zadowolona, a to światło nie takie, a to kadr nieudany; nie tak dawno podjechałam znowu i w końcu odważyłam się wrzucić kilka ujęć ; z tej perspektywy nie mam (może następnym razem) - ruiny widoczne są prawie w całości , chmury nisko nad nimi i kolor nieba dodaje dynami a także tajemniczości, bo zapewne wiele nieodkrytych tajemnic w tych murach się mieści

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-12  10:05:52
Pięknie uchwycona toń. Co do Śnieżki to pogoda mi dopisała bo nie było za gorąco ani za zimno, jednak pod wpływem słońca pozostałości zimy w postaci metrowych zasp zaczynały się topić więc na górze po 12:00 wszędzie była woda cieknąca i stagnująca. Poza tym w górach przed majówką było jeszcze sporo śniegu zwłaszcza na szlakach w górnej partii gór. Teraz gdy śnieg już znacząco ustąpił polecam wejście od Sowiej Przełęczy i zejście Kotłem Łomniczki... Pozdrawiam.

Dariusz Paciuch |  2013-05-12  09:11:47
Lubię takie kadry ...pagórkowaty teren , wstęgi w różnym kolorze pól , no i te spadające jak śnieg płatki kwiatów wiśni ...:) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-12  08:53:08
Ładnie pokazany maj ...fotka zrobiona w cieniu kasztanowca ze spojrzeniem na soczystą zieleń łąki przybraną wiosennymi kwiatami ...:)

NEMO |  2013-05-12  08:50:09
Dzieki :)

Beata Zdanowska |  2013-05-12  07:45:54
Dziękuję :)

Beata Zdanowska |  2013-05-12  07:45:33
*****

rajrar48 |  2013-05-12  00:43:19
Może się podobać.

rajrar48 |  2013-05-12  00:42:31
bardzo ładne...i zdrowe..;) pozdrawiam:)

Halina Siwczyk |  2013-05-11  23:40:29
klimatycznie:)...pięknie... pozdrawiam:)

Halina Siwczyk |  2013-05-11  23:38:37
Warto było się wytarzać! Sporo różnych browarów się pokazało, zrobiłem zakupy piw których na codzień nie ma w sklepach.

Artur74 |  2013-05-11  22:47:03
Cieszą się te stokrotki :)

NEMO |  2013-05-11  22:44:45
Ładnie pozował :)

NEMO |  2013-05-11  22:43:39

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony