Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-12 21:22:45 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-12 21:19:06 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-12 21:16:30 |
| Piękne wnętrze... TeresaB | 2013-05-12 17:01:37 |
| Takich ciekawostek nie widziałam nawet w muzeach...wyjątkowo ciekawy jest jest ten jarmark..:)) TeresaB | 2013-05-12 16:54:48 |
| Wirówkę do śmietanki pamiętam...a do miodu mają inną konstrukcję i są większe. TeresaB | 2013-05-12 16:49:37 |
| Piekne. Beata Zdanowska | 2013-05-12 15:57:01 |
| Cudnie dziekuję Marylko :) Beata Zdanowska | 2013-05-12 15:55:19 |
| Piękne. rajrar48 | 2013-05-12 14:13:52 |
| Cudowne !!! rajrar48 | 2013-05-12 14:12:28 |
| Może nastepnym razem uda się:)) Henryk Mieszkowski | 2013-05-12 11:16:08 |
| wspaniale w tonacji, w ujęciu - ja to nazywam "pocztówkowo" Słonecznik (Maryla) | 2013-05-12 10:45:35 |
| widok, nastrój i to cięcie od góry Słonecznik (Maryla) | 2013-05-12 10:41:43 |
| przecudne błękity Słonecznik (Maryla) | 2013-05-12 10:36:05 |
| przepiękne dynamiczne foto Słonecznik (Maryla) | 2013-05-12 10:23:23 |
| bardzo malownicze ujęcie, Krzysztofie i dobrze, ze niebo Ci dopisało Słonecznik (Maryla) | 2013-05-12 10:07:34 |
| do tych ruin mam dość blisko, kilka razy je robiłam, ale jakoś nigdy nie byłam zadowolona, a to światło nie takie, a to kadr nieudany; nie tak dawno podjechałam znowu i w końcu odważyłam się wrzucić kilka ujęć ; z tej perspektywy nie mam (może następnym razem) - ruiny widoczne są prawie w całości , chmury nisko nad nimi i kolor nieba dodaje dynami a także tajemniczości, bo zapewne wiele nieodkrytych tajemnic w tych murach się mieści Słonecznik (Maryla) | 2013-05-12 10:05:52 |
| Pięknie uchwycona toń.
Co do Śnieżki to pogoda mi dopisała bo nie było za gorąco ani za zimno, jednak pod wpływem słońca pozostałości zimy w postaci metrowych zasp zaczynały się topić więc na górze po 12:00 wszędzie była woda cieknąca i stagnująca.
Poza tym w górach przed majówką było jeszcze sporo śniegu zwłaszcza na szlakach w górnej partii gór. Teraz gdy śnieg już znacząco ustąpił polecam wejście od Sowiej Przełęczy i zejście Kotłem Łomniczki...
Pozdrawiam. Dariusz Paciuch | 2013-05-12 09:11:47 |
| Lubię takie kadry ...pagórkowaty teren , wstęgi w różnym kolorze pól , no i te spadające jak śnieg płatki kwiatów wiśni ...:) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-12 08:53:08 |
| Ładnie pokazany maj ...fotka zrobiona w cieniu kasztanowca ze spojrzeniem na soczystą zieleń łąki przybraną wiosennymi kwiatami ...:) NEMO | 2013-05-12 08:50:09 |
| Dzieki :) Beata Zdanowska | 2013-05-12 07:45:54 |
| Dziękuję :) Beata Zdanowska | 2013-05-12 07:45:33 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-12 00:43:19 |
| Może się podobać. rajrar48 | 2013-05-12 00:42:31 |
| bardzo ładne...i zdrowe..;) pozdrawiam:) Halina Siwczyk | 2013-05-11 23:40:29 |
| klimatycznie:)...pięknie...
pozdrawiam:) Halina Siwczyk | 2013-05-11 23:38:37 |
| Warto było się wytarzać! Sporo różnych browarów się pokazało, zrobiłem zakupy piw których na codzień nie ma w sklepach. Artur74 | 2013-05-11 22:47:03 |
| Cieszą się te stokrotki :) NEMO | 2013-05-11 22:44:45 |
| Ładnie pozował :) NEMO | 2013-05-11 22:43:39 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-12 21:23:51