| Jeszcze trochę czasu i woda zniknie , komarów chyba już jest sporo ? NEMO | 2013-05-11 22:41:30 |
| Radośnie wyglądają :) NEMO | 2013-05-11 22:40:03 |
| Bardzo ładny kadr lekko wzburzonego morza :) NEMO | 2013-05-11 22:28:48 |
| Wybrała się na spacerek :) NEMO | 2013-05-11 22:27:36 |
| Sporo ich , cieszą oczy :) NEMO | 2013-05-11 22:26:32 |
| Bardzo podobają mi się drewniane obiekty sakralne :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-11 22:10:29 |
| Ciekawie skryty w cieniu żywotników :) NEMO | 2013-05-11 22:08:45 |
| Bardzo ładna kapliczka i zadbana :) NEMO | 2013-05-11 22:07:16 |
| Bardzo ciekawy projekt. Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-05-11 22:02:44 |
| Dziękuję , zajrzę do galerii Krzysztofa Wydry ...Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-11 22:01:19 |
| Dziękuję bardzo Mariusz Szczechowicz | 2013-05-11 21:49:34 |
| Góruje nad okolicą , widoki były z niego wspaniałe :) NEMO | 2013-05-11 21:49:26 |
| Wielkość ruin pokazuje jego wielkość :) NEMO | 2013-05-11 21:48:18 |
| w ładnym kadrze go zaprezentowałaś Słonecznik (Maryla) | 2013-05-11 21:43:14 |
| Dziękuję Arturze za tę uwagę, tak mnie jakoś poniosło, pozdrawiam. Adam Wawszczyk | 2013-05-11 21:36:44 |
| interesująco Słonecznik (Maryla) | 2013-05-11 21:34:15 |
| w pięknej tonacji, nostalgicznie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-11 21:33:10 |
| Jest dość okazały :) NEMO | 2013-05-11 21:21:20 |
| Bardzo piękny ołtarz :) NEMO | 2013-05-11 21:20:02 |
| Super kadr , podoba mi się :) NEMO | 2013-05-11 21:18:44 |
| Piękne sasanki :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-11 19:19:25 |
| Lubię to miejsce, zawsze tu siedzę i gapię się w dół, o ile jest dobra widoczność! Artur74 | 2013-05-11 18:27:48 |
| ***** ElaJ | 2013-05-11 17:47:20 |
| Moja babcia też je posiadała, obecnie można je spotkach w obiektach muzealnych prezentujących pokoje kuchenne ) Brygida Kicińska | 2013-05-11 17:38:43 |
| Kolejna kapliczka wędruje do "ulubionych". Michał P | 2013-05-11 17:31:09 |
| Dolina Pięciu Stawów zawsze jest piękna, a na tym zdjęciu dodatkowe efekty daje znakomite światło. piotr55 | 2013-05-11 15:22:15 |
| Ładnie wyważone, proporcjonalne zdjęcie. Organy równie zacne co sam kadr. piotr55 | 2013-05-11 15:20:20 |
| Warto odwiedzać to miejsce, jest wiele ciekawych eksponatów Nika | 2013-05-11 12:41:04 |
| Myślałam, że to młot pneumatyczny Gdyby nie opis nie wiedziałabym co to jest - pierwszy raz taką maszynę widzę Nika | 2013-05-11 12:18:32 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-05-11 22:42:28