Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Wszystko cieszy się wiosną :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-11  22:42:28
Jeszcze trochę czasu i woda zniknie , komarów chyba już jest sporo ?

NEMO |  2013-05-11  22:41:30
Radośnie wyglądają :)

NEMO |  2013-05-11  22:40:03
Bardzo ładny kadr lekko wzburzonego morza :)

NEMO |  2013-05-11  22:28:48
Wybrała się na spacerek :)

NEMO |  2013-05-11  22:27:36
Sporo ich , cieszą oczy :)

NEMO |  2013-05-11  22:26:32
Bardzo podobają mi się drewniane obiekty sakralne :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-11  22:10:29
Ciekawie skryty w cieniu żywotników :)

NEMO |  2013-05-11  22:08:45
Bardzo ładna kapliczka i zadbana :)

NEMO |  2013-05-11  22:07:16
Bardzo ciekawy projekt.

Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-05-11  22:02:44
Dziękuję , zajrzę do galerii Krzysztofa Wydry ...Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-11  22:01:19
Dziękuję bardzo

Mariusz Szczechowicz |  2013-05-11  21:49:34
Góruje nad okolicą , widoki były z niego wspaniałe :)

NEMO |  2013-05-11  21:49:26
Wielkość ruin pokazuje jego wielkość :)

NEMO |  2013-05-11  21:48:18
w ładnym kadrze go zaprezentowałaś

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-11  21:43:14
Dziękuję Arturze za tę uwagę, tak mnie jakoś poniosło, pozdrawiam.

Adam Wawszczyk |  2013-05-11  21:36:44
interesująco

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-11  21:34:15
w pięknej tonacji, nostalgicznie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-11  21:33:10
Jest dość okazały :)

NEMO |  2013-05-11  21:21:20
Bardzo piękny ołtarz :)

NEMO |  2013-05-11  21:20:02
Super kadr , podoba mi się :)

NEMO |  2013-05-11  21:18:44
Piękne sasanki :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-11  19:19:25
Lubię to miejsce, zawsze tu siedzę i gapię się w dół, o ile jest dobra widoczność!

Artur74 |  2013-05-11  18:27:48
*****

ElaJ |  2013-05-11  17:47:20
Moja babcia też je posiadała, obecnie można je spotkach w obiektach muzealnych prezentujących pokoje kuchenne )

Brygida Kicińska |  2013-05-11  17:38:43
Kolejna kapliczka wędruje do "ulubionych".

Michał P |  2013-05-11  17:31:09
Dolina Pięciu Stawów zawsze jest piękna, a na tym zdjęciu dodatkowe efekty daje znakomite światło.

piotr55 |  2013-05-11  15:22:15
Ładnie wyważone, proporcjonalne zdjęcie. Organy równie zacne co sam kadr.

piotr55 |  2013-05-11  15:20:20
Warto odwiedzać to miejsce, jest wiele ciekawych eksponatów

Nika |  2013-05-11  12:41:04
Myślałam, że to młot pneumatyczny Gdyby nie opis nie wiedziałabym co to jest - pierwszy raz taką maszynę widzę

Nika |  2013-05-11  12:18:32

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony