| mniszki są urocze ela felchnerowska | 2013-05-11 11:45:53 |
| kocham takie klimaty ela felchnerowska | 2013-05-11 11:43:32 |
| piękne ela felchnerowska | 2013-05-11 11:43:06 |
| ... ela felchnerowska | 2013-05-11 11:40:24 |
| piękne ela felchnerowska | 2013-05-11 11:39:45 |
| interesujące w kadrze i w tonacji Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 23:43:42 |
| wspaniały minimalizm Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 23:42:57 |
| Wspaniale się prezentuje na tle tych drzew. Zatrzymałam się na dłużej :) Elżbieta | 2013-05-10 23:13:27 |
| ***** Piękne ujęcie. Elżbieta | 2013-05-10 23:09:25 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-05-10 23:02:07 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-05-10 23:01:23 |
| To kanał którym przelewa się woda z pobliskiego stawu- przyznam się że nigdy nim nie polazłem. Przy najbliższej okazji nadrobię ten błąd ;) Artur74 | 2013-05-10 22:56:07 |
| tak prosto, tak zwyczajnie, tak pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 22:55:10 |
| ładnie, wiosennie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 22:44:55 |
| pieknie się prezentuje Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 22:39:32 |
| pieknie tutaj jest! Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 22:09:52 |
| baśniowy zamek , ciekawy kolor nieba dzięki czemu zdjęcie nabrało dodatkowo bąsniowego klimatu Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 22:06:53 |
| Jak widać warto było jechać...bardzo podobają mi się sklepienia :) NEMO | 2013-05-10 21:31:16 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 21:30:09 |
| bardzo ładny, spokojny kadr Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 21:29:35 |
| miejsce jest niesamowite , nie byłam , znam tylko ze zdjęć - Twoje pomoże mi wzbogacić moje wyobrażenia Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 21:25:06 |
| rewelacyjna praca Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 21:22:37 |
| jestem oczarowana - piękna stylizacja Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 21:21:59 |
| Basiu, bardzo dziękuję za przepiękny komentarz. Jest w KP wiele wspaniałych zdjęć , dlatego bardzo się cieszę , że i moje zdjęcia zwróciły Twoją uwagę. Z powodów, o których nie chcę tutaj pisać od jakiegoś czasu zdecydowanie mniej ich robię i mało tu jestem, ale mam nadzieję, że jeszcze nadejdą takie czasy, kiedy częściej będę zaglądać, bo polubiłam KP i Was, Tereniu, Nika z serca całego dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Słonecznik (Maryla) | 2013-05-10 21:20:50 |
| Super:) Też z przyjemnością posłuchałabym tej muzyki:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-10 20:41:10 |
| Piękny kadr Zdzisław Barut | 2013-05-10 20:09:19 |
| Super! Zdzisław Barut | 2013-05-10 20:01:16 |
| Zawsze gdy napotykam takie miejsca z wotami , dokładnie je oglądam , są jak książka :) NEMO | 2013-05-10 19:06:44 |
| Borowiak - mam ograniczony dostęp do PK - nie mam forum, wiadomości także ... dlatego piszę pod zdjęciem Nika | 2013-05-10 18:47:26 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ela felchnerowska | 2013-05-11 11:46:25