| Ładny wybieg... :) annawu | 2013-05-10 18:06:45 |
| Tylko wejść do środka ........ Nika | 2013-05-10 17:56:16 |
| Murowana cerkiew - bardzo ładnie pokazana Nika | 2013-05-10 17:55:46 |
| Piękne te skórzane krzesła i ten sprzęt grający Uważam że na PK powinny znajdować się takie zdjęcia... To przecież nasza historia !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Nika | 2013-05-10 17:54:07 |
| Pszczółki mają tutaj jak w raju :) NEMO | 2013-05-10 17:52:02 |
| Bardzo lubię tak oświetlane promieniami słońca wnętrza :) NEMO | 2013-05-10 17:50:56 |
| Bogate wnętrze :) NEMO | 2013-05-10 17:49:25 |
| Przepiękny ołtarz :) NEMO | 2013-05-10 17:48:32 |
| Świetne spojrzenie przez bramę :) NEMO | 2013-05-10 17:47:10 |
| Ładne , symetryczne ujęcie :) NEMO | 2013-05-10 17:44:38 |
| Byle by przy okazji remontu kostki brukowej nie położyli. Jest pięknie. :) borowiak | 2013-05-10 17:12:05 |
| Dziękuję za miłe komentarze , niejasności zostały definitywnie wyjaśnione :) Pozdrawiam serdecznie :)) NEMO | 2013-05-10 14:28:16 |
| Bardzo ładnie - uwielbiam takie drogi :) Kajetana Snopek | 2013-05-10 14:04:37 |
| super ujęcie !!! Cała galeria jest świetna pozdrawiam serdecznie i dziękuje za miłe słowa o moich zdjęciach Katarzyna Mielcarek | 2013-05-10 01:26:27 |
| :) Cudny widok ***** Elżbieta | 2013-05-09 22:52:05 |
| to jest troszke utrudnione czyli SZWEDANIE zeby sie poszwedac warto to zglosic na placówce WOP bo moga by klopoty --granica unijna sa przekroczenia i przemyt Artur Bilinski | 2013-05-09 22:23:47 |
| Szare mydło dalej jest w sprzedaży pod nazwą Biały Jeleń. borowiak | 2013-05-09 18:26:34 |
| piękny zestaw Nika | 2013-05-09 18:22:28 |
| Podkowy ,,,,,,, na szczęście a zegar czas odmierza ... i lustereczko - piękne są te rzeczy, pozdrawiam Nika | 2013-05-09 18:20:01 |
| To coś dla mnie !!!!!!! Nika | 2013-05-09 18:19:00 |
| Bardzo podobają mi się figurki Nika | 2013-05-09 18:18:17 |
| Piękne ujęcie - pozdrawiam Nika | 2013-05-09 18:17:34 |
| Ładna kolorystyka Kajetana Snopek | 2013-05-09 13:42:57 |
| Ładnie tam Marian | 2013-05-09 10:00:45 |
| śliczne ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-08 22:45:10 |
| Ładnie w kadrze:) ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 21:03:47 |
| Obiekt wręcz unikalny w swojej klasie i urodzie. Pięknie z tym światłem. Pozdrawiam serdecznie:) Krzysztof Wydra | 2013-05-08 21:02:57 |
| Wiesz Marianie, że zrobiłem tylko to jedno pionowe ujęcie, które też bardziej do mnie przemawia. Dziękuję Ci za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie. Krzysztof Wydra | 2013-05-08 21:00:18 |
| Wszystkie fotki z tej serii zasługują na podziw. ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:55:30 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Nika | 2013-05-10 18:13:13