| Mini pasuje do tego miejsca idealnie. Podoba mi się. Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:51:04 |
| Zdjęcie z klimatem ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:46:59 |
| Bardzo piękny krajobraz Henryku. ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:46:13 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:44:12 |
| Pięknie Waldku ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:43:53 |
| Bardzo okazało to gimnazjum Nika | 2013-05-08 20:18:52 |
| Unikalna impreza ***** Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:18:48 |
| Ten ma motor od F126p:) Ciekawe jak ciągnie. Pewnie przełożenie odpowiednio dobrane i wolno idzie z siłą tura :) Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:13:58 |
| W moich stornach nazywa takiego sprzętu, to Esiak. Nazwa pochodzi od silnika S-60. Capek także często używana nazwa. Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:12:47 |
| Elu - jedziesz do Kodnia? Byłam tam tylko raz .. wiele lat temu .... przywieź mnóstwo fotek, pozdrawiam Nika | 2013-05-08 20:10:05 |
| Zabytkowy zawrót głowy ... Pozdrawiam i muszę tam kiedyś wpaść ! Nika | 2013-05-08 18:22:17 |
| Ciekawy pomysł na zdjęcie :) Kajetana Snopek | 2013-05-08 17:57:56 |
| Udało mi się :) Miałam szczęście! Pozdrawiam serdecznie :) Kajetana Snopek | 2013-05-08 17:55:18 |
| Siwa i taka dumna.
pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-05-08 16:40:21 |
| A już myślałam, że tylko Marek ma monopol na zdjęcia z tego kościoła:) Ciekawe zdjęcia Waldku:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-08 15:55:18 |
| Ta ławka czeka na mnie! Ja chcę nad morze! Artur74 | 2013-05-07 23:36:49 |
| i nadal bywam. tu jest super Waldemar Jan | 2013-05-07 22:46:47 |
| fot. 7-05-2013 r KasiaFo & Iwona | 2013-05-07 22:29:06 |
| foto 7-05-2013 r KasiaFo & Iwona | 2013-05-07 22:26:52 |
| Jak co roku od lat zakwitł wiosną znów sad:)) Pozdrawiam majowo:) Halina | 2013-05-07 21:02:55 |
| O! Jak to dobrze:) Jest szansa na owoce:) Oby słonka latem nie zabrakło:) Pozdrawiam! Halina | 2013-05-07 21:01:03 |
| Ładnie w kadrze:) Piękne lusterko:)) Halina | 2013-05-07 20:58:33 |
| Ja też kojarzę tę góralkę pod Trzema Koronami,której kompot owocowy orzeźwił nas w upalny dzionek,kiedy wracaliśmy do Krościenka:) To zapewne ona ocaliła pół naszej klasy maturalnej przed wielu laty,gdy żar lał się z nieba,a nam skończyły się zapasy po całodziennej wędrówce. Halina | 2013-05-07 20:55:22 |
| a ja myślę, że sprzedawca schował te drobiazgi ... ha ha - a te drobiazgi to ... biżuteria kobiety Nika | 2013-05-07 20:15:08 |
| Piękne miejsce. Ola B. | 2013-05-07 19:50:28 |
| Piękne miejsce. Ola B. | 2013-05-07 19:47:19 |
| Podoba mi się. Zdzisław Barut | 2013-05-07 19:44:55 |
| Mkną ku słońcu ... Nika | 2013-05-07 19:11:02 |
| Piękny - postrzępiony i rzadko spotykany kolor Pozdrawiam Nika | 2013-05-07 19:10:08 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-05-08 20:54:55