Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Boczuś, swojska kiełbaska z czosnkiem ... aż zapachniało

Nika |  2013-05-07  18:58:08
Super pokazane ZPW...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-07  18:48:31
Spojrzenie z kładki nad torami ...fajne :)

NEMO |  2013-05-07  18:47:22
Tak myślałem że to dworzec PKP w Grajewie , dawno tam byłem ...pamiętam jeszcze tam restaurację w tym budynku :)

NEMO |  2013-05-07  18:46:09
Był sobie domek ....bez ludzi domy umierają ...:)

NEMO |  2013-05-07  18:44:01
Ostrożnie przez ten otwór zaglądasz ha , ha :)

NEMO |  2013-05-07  17:57:04
Ładnie wygląda przy zapadających ciemnościach :)

NEMO |  2013-05-07  17:41:24
Wygląda super ...bardzo ciekawy opis :)

NEMO |  2013-05-07  17:39:39
Chyba jakiś pałacyk , ujmujące otoczenie :)

NEMO |  2013-05-07  16:55:53
Bardzo ładny budynek i wspaniale pokazany :)

NEMO |  2013-05-07  16:54:17
Podejrzewam że za tym budynkiem jest jakiś potok :)

NEMO |  2013-05-07  16:51:52
Tak, to pigwa. Piękne ma kwiaty...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-07  16:47:38
...dziękuję:)

M. & P.Górniak |  2013-05-07  16:07:44
...luna79, Elu, Marylo, NEMO...dziękuję:))

M. & P.Górniak |  2013-05-07  16:06:17
*****:)

NEMO |  2013-05-07  15:50:16
Zapowiada się prawdziwa orgia :)

NEMO |  2013-05-07  15:43:22
No , no ...te żabki chyba znają kamasutrę ...ha , ha...:)

NEMO |  2013-05-07  15:42:05
Na początku lat 90-tych gdy zaprzyjaźniona armia opuszczała nasz kraj, pod bramą koszar na wrocławskim Kozanowie kwitł handel dobytkiem made in CCCP. Za paczkę papierosów można było stać się posiadaczem masek p.gaz, świec dymnych, odznak i wielu innych ciekawych gadżetów. Po dłuższych rozmowach szło załatwić lornetki, noktowizory a nawet duże pontony. To były piękne dni.. ;)

Artur74 |  2013-05-07  12:43:51
Kalwarie nie tylko nastrajają religijnie, ale też sporo tu można zobaczyć architektury i poznać ich bogatą historię.

piotr55 |  2013-05-07  11:11:30
Spokojnie i nastrojowa tutaj.

piotr55 |  2013-05-07  11:07:07
doceniłem :)

Henryk Mieszkowski |  2013-05-07  10:16:51
Ciekawa wiosenna wycieczka..:))

TeresaB |  2013-05-07  10:00:49
Bardzo ciekawy jarmark...więcej fotek z tego jarmarku to dobry pomysł..:))

TeresaB |  2013-05-07  09:47:43
*****

Waldemar Jan |  2013-05-07  09:34:17
:-)

Paweł Sobolewski |  2013-05-06  23:55:20
Uwielbiam wędrówki we mgle! Piękne zdjęcie!

Artur74 |  2013-05-06  23:45:50
nostalgicznie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-06  23:09:59
lubię :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-06  23:09:06
w kolorze pomarańczy :) urokliwie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-06  23:08:40
Wiosna.

rajrar48 |  2013-05-06  23:07:25

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony