| Ciekawie pokazane - na pierwszym miejscu kapliczka. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-06 23:06:12 |
| a niebo zatopione w wodzie , piękny poranek Słonecznik (Maryla) | 2013-05-06 22:31:31 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-06 22:24:03 |
| wspaniałe , nastrojowe foto Słonecznik (Maryla) | 2013-05-06 22:23:29 |
| to jedna z najpiękniejszych kaczuszek , niestety, nie miałam okazji zobaczyć na żywo Słonecznik (Maryla) | 2013-05-06 22:15:16 |
| Przepiękna waza. Ola B. | 2013-05-06 21:40:06 |
| Wspaniała feeria barw. Ola B. | 2013-05-06 21:38:13 |
| Pięknie pokazane. Ola B. | 2013-05-06 21:35:10 |
| Urokliwy groszek. Ola B. | 2013-05-06 21:33:50 |
| Senne sasanki :) piękne. Ola B. | 2013-05-06 21:30:53 |
| Zadziwiające.Świątynia przepiękna. Ola B. | 2013-05-06 21:29:25 |
| Bardzo rzadko widuję magnolie , praktycznie tylko na fotkach :) NEMO | 2013-05-06 21:12:16 |
| Uwielbiam groszek ze względu na zapach:) ElaJ | 2013-05-06 21:06:32 |
| Piękny kwiat ostrokrzewu:) Bardzo rzadko widuję te kwiaty. ElaJ | 2013-05-06 21:05:24 |
| Tuli - panki Piękne ujęcie Nika | 2013-05-06 21:02:24 |
| Chciałam napisać, że wiem kto lubi ten kolor Pozdrawiam Elu Nika | 2013-05-06 21:01:31 |
| A to moja ulubienica ... nie spotykam na swojej ,,drodze" wiewiórek Nika | 2013-05-06 21:00:33 |
| Przepiękne :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-06 19:30:25 |
| Jaszczurka zwinka. Piękna, takie spotykałam często w Bieszczadach, a jaka oswojona :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-06 19:26:43 |
| Oko w oko z żubrem. Świetna fotka... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-06 19:24:38 |
| Bardzo ciekawe spojrzenie :) NEMO | 2013-05-06 19:23:33 |
| Pięknie pokazany , pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-06 18:53:37 |
| Fajny:) Dawno nie widziałam bażanta. Kilka lat temu spotkałam go w okolicach Dworca Gdańskiego w Warszawie. Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-06 18:27:09 |
| Interesujące spotkanie :) NEMO | 2013-05-06 17:51:38 |
| Wspaniały zabytek ...los jego jest chyba przesądzony :) NEMO | 2013-05-06 17:48:43 |
| Ładnie wygląda :) NEMO | 2013-05-06 17:46:12 |
| Na pewno już wyrósł na dużego psa Nika | 2013-05-06 17:29:36 |
| Elu jarmark w Łosicach nadal odbywa się w środę Nika | 2013-05-06 17:15:09 |
| Urocze miejsce! Artur74 | 2013-05-06 09:58:20 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-05-06 23:07:06