Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Dzięki Arturze za fotkę:) Dla mnie wyłącznie unikalna:) We czwartek tu będę:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-06  09:40:16
Urocza kapliczka pięknie pokazana:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-05-06  09:34:42
wszystko kwitnie - jest pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-05  23:07:50
lubię takie krajobrazy

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-05  23:02:45
pięknie w zielonościach i błękitach, a chmura dodaje uroku - bardzo mi się podoba zdjęcie i jego klimat ; serdecznie pozdrawiam

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-05  23:01:36
Piękny krajobraz ...niech szumią i nie przestają :)

NEMO |  2013-05-05  22:41:11
Pięknie się prezentują ...:) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-05  22:38:34
Mnie też urzekła ta żółta korona cesarska:)

ElaJ |  2013-05-05  22:25:12
Wspaniałe.

rajrar48 |  2013-05-05  22:19:19
Cudowne.

rajrar48 |  2013-05-05  22:17:56
Szafirowe piękno :)

NEMO |  2013-05-05  22:16:18
Ja rzadko widuję tak piękne kwiaty :)

NEMO |  2013-05-05  22:15:00
Zdjęcie cudowne. Na Śląsku - bo to Ich święty.

rajrar48 |  2013-05-05  22:14:25
W moim kolorku to kwiatowe słoneczko :)

NEMO |  2013-05-05  22:12:42
Tak jak Piotr.

rajrar48 |  2013-05-05  22:12:28
Widzę że bardzo lubisz kwiaty i bardzo dobrze :)

NEMO |  2013-05-05  22:11:41
Piękne , jestem pod wrażeniem :)

NEMO |  2013-05-05  22:09:56
Super !!!

rajrar48 |  2013-05-05  22:09:17
No super!

tomasz maciejewski |  2013-05-05  22:05:35
Wspaniałe i te krokusy...

rajrar48 |  2013-05-05  22:01:59
Te niepozorne kwiatki aż się prosiły by je sfotografować:) Dużo było na nich biedronek. Tu niestety "nie załapały się " w kadrze:(

ElaJ |  2013-05-05  21:58:03
*****:)

NEMO |  2013-05-05  21:53:50
pięknie tutaj , bardzo ładne naturalne zdjęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-05  21:52:48
Nic dodać , nic ująć ...tylko się zachwycać :)

NEMO |  2013-05-05  21:52:02
bardzo mi się podoba ujęcie, delikatnie i lirycznie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-05  21:46:55
Bo w takich miejscach powinna być cisza ...... jak ja byłam to było mnóstwo ludzi zapewne także turystów - dziś przecież Wielkanoc

Nika |  2013-05-05  20:19:12
Uwielbiam takie chatynki.

Ola B. |  2013-05-05  20:17:44
Piękna ta koronkowa serweta.

Ola B. |  2013-05-05  20:16:13
Wiara pozwala sięgać po nie osiągalne ...

Nika |  2013-05-05  20:14:15
Tych krzyży jest wiele......... a ile ich już nie ma?

Nika |  2013-05-05  20:12:29

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony