| Urocza kapliczka pięknie pokazana:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-06 09:34:42 |
| wszystko kwitnie - jest pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-05 23:07:50 |
| lubię takie krajobrazy Słonecznik (Maryla) | 2013-05-05 23:02:45 |
| pięknie w zielonościach i błękitach, a chmura dodaje uroku - bardzo mi się podoba zdjęcie i jego klimat ; serdecznie pozdrawiam Słonecznik (Maryla) | 2013-05-05 23:01:36 |
| Piękny krajobraz ...niech szumią i nie przestają :) NEMO | 2013-05-05 22:41:11 |
| Pięknie się prezentują ...:) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-05 22:38:34 |
| Mnie też urzekła ta żółta korona cesarska:) ElaJ | 2013-05-05 22:25:12 |
| Wspaniałe. rajrar48 | 2013-05-05 22:19:19 |
| Cudowne. rajrar48 | 2013-05-05 22:17:56 |
| Szafirowe piękno :) NEMO | 2013-05-05 22:16:18 |
| Ja rzadko widuję tak piękne kwiaty :) NEMO | 2013-05-05 22:15:00 |
| Zdjęcie cudowne. Na Śląsku - bo to Ich święty. rajrar48 | 2013-05-05 22:14:25 |
| W moim kolorku to kwiatowe słoneczko :) NEMO | 2013-05-05 22:12:42 |
| Tak jak Piotr. rajrar48 | 2013-05-05 22:12:28 |
| Widzę że bardzo lubisz kwiaty i bardzo dobrze :) NEMO | 2013-05-05 22:11:41 |
| Piękne , jestem pod wrażeniem :) NEMO | 2013-05-05 22:09:56 |
| Super !!! rajrar48 | 2013-05-05 22:09:17 |
| No super! tomasz maciejewski | 2013-05-05 22:05:35 |
| Wspaniałe i te krokusy... rajrar48 | 2013-05-05 22:01:59 |
| Te niepozorne kwiatki aż się prosiły by je sfotografować:) Dużo było na nich biedronek. Tu niestety "nie załapały się " w kadrze:( ElaJ | 2013-05-05 21:58:03 |
| *****:) NEMO | 2013-05-05 21:53:50 |
| pięknie tutaj , bardzo ładne naturalne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-05 21:52:48 |
| Nic dodać , nic ująć ...tylko się zachwycać :) NEMO | 2013-05-05 21:52:02 |
| bardzo mi się podoba ujęcie, delikatnie i lirycznie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-05 21:46:55 |
| Bo w takich miejscach powinna być cisza ...... jak ja byłam to było mnóstwo ludzi zapewne także turystów - dziś przecież Wielkanoc Nika | 2013-05-05 20:19:12 |
| Uwielbiam takie chatynki. Ola B. | 2013-05-05 20:17:44 |
| Piękna ta koronkowa serweta. Ola B. | 2013-05-05 20:16:13 |
| Wiara pozwala sięgać po nie osiągalne ... Nika | 2013-05-05 20:14:15 |
| Tych krzyży jest wiele......... a ile ich już nie ma? Nika | 2013-05-05 20:12:29 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-05-06 09:40:16