| Masz racje - właśnie w tym miejscu znajdowała się poprzednia cerkiew Nika | 2013-05-05 20:09:53 |
| Odwiedziny w tym miejscu zostają na zawsze w człowieku. Ola B. | 2013-05-05 20:07:07 |
| Była wtedy tam taka cisza....:)) NEMO | 2013-05-05 20:05:49 |
| jeden z wielu ... Nika | 2013-05-05 20:05:38 |
| Tą studzienkę zza cerkwi też mam Nika | 2013-05-05 20:04:31 |
| Niestety nie wzięłam bo jak zwykle - pośpiech i przypadek prowadzi mnie ale piłam wodę ze studni - jest bardzo smaczna i zimna Nika | 2013-05-05 19:49:18 |
| Ciekawe spojrzenia spod źródełka :)) NEMO | 2013-05-05 19:48:24 |
| Słyszałem wczoraj na wieży, o ile to nie plotka, że jeśli unia da kasę to przybędzie jeszcze kilkanaście metrów. Przy dobrej pogodzie widać nawet Karkonosze, więc liczę na więcej. Pozdrawiam z równie słonecznego Wrocławia! Artur74 | 2013-05-05 19:47:01 |
| Sandomierz - piękne miasto Nika | 2013-05-05 19:44:53 |
| Spojrzenie podczas zejścia ...podoba mi się :)) Pozdrawiam :)) NEMO | 2013-05-05 19:43:23 |
| Pozdrawiam! :) Marek Ryś | 2013-05-05 13:47:06 |
| Dziękuję :) nie wiem o co chodzi? Pozdrawiam! Marek Ryś | 2013-05-05 13:08:36 |
| Pierwsze wiosenne kwitnąca krzewy...Piękne..:)) TeresaB | 2013-05-05 11:57:30 |
| Śliczny krajobraz w ciekawym świetle...:)) TeresaB | 2013-05-05 11:51:19 |
| W centrum Warszawy rosną bardzo ciekawe kwiaty..:)) TeresaB | 2013-05-05 11:36:05 |
| Uroczy dywan z delikatnych wiosennych kwiatów...u mnie nie rosną w takich gromadach..:)) TeresaB | 2013-05-05 11:32:59 |
| Wypatrzone wśród traw i pięknie uchwycone..:)) TeresaB | 2013-05-05 11:27:27 |
| Jeszcze w tym roku nie widziałam bociana na żywo. Z przyjemnością oglądam tymczasem fotki:) ElaJ | 2013-05-05 10:24:20 |
| Takie szczawiki zajęcze widziałam wczoraj nad Świdrem. Na Twoim zdjęciu skąpane w kroplach rosy ( deszczu ) też piękne:) ElaJ | 2013-05-05 10:21:18 |
| Niezwykły okaz. Budzi podziw. piotr55 | 2013-05-05 10:14:23 |
| Świetny gadzi portret. piotr55 | 2013-05-05 10:11:29 |
| Ciekawie oddany klimat i nastrój tego wnętrza. piotr55 | 2013-05-05 10:09:14 |
| Wiosenne roztopy są nieuniknione, stąd stan wody na jeziorze może budzić lekki niepokój, ale za to latem te tereny będą znów zachwycać turystów. piotr55 | 2013-05-05 10:05:27 |
| dziękuję za miłe komentarze Inaa (P.K.) | 2013-05-05 08:35:10 |
| Jestem pod wrażeniem..., pięknie:) Jadwiga Koniecko | 2013-05-05 00:06:16 |
| Moje ulubione okolice. Piotr Maciejewski | 2013-05-04 22:44:25 |
| Łuskiewnik różowy
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81uskiewnik_r%C3%B3%C5%BCowy Epegeiro | 2013-05-04 22:05:03 |
| Bardzo ładne: kolorki, kompozycja, wiosna ;) Beata Biernat | 2013-05-04 21:51:57 |
| Piękna fotografia :) Elżbieta | 2013-05-04 21:38:43 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-05-05 20:09:53