Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Robią wrażenie...gdy się na nie spojrzy od razu nasuwa się refleksja nad człowieczym losem :))

NEMO |  2013-05-05  20:09:53
Masz racje - właśnie w tym miejscu znajdowała się poprzednia cerkiew

Nika |  2013-05-05  20:09:53
Odwiedziny w tym miejscu zostają na zawsze w człowieku.

Ola B. |  2013-05-05  20:07:07
Była wtedy tam taka cisza....:))

NEMO |  2013-05-05  20:05:49
jeden z wielu ...

Nika |  2013-05-05  20:05:38
Tą studzienkę zza cerkwi też mam

Nika |  2013-05-05  20:04:31
Niestety nie wzięłam bo jak zwykle - pośpiech i przypadek prowadzi mnie ale piłam wodę ze studni - jest bardzo smaczna i zimna

Nika |  2013-05-05  19:49:18
Ciekawe spojrzenia spod źródełka :))

NEMO |  2013-05-05  19:48:24
Słyszałem wczoraj na wieży, o ile to nie plotka, że jeśli unia da kasę to przybędzie jeszcze kilkanaście metrów. Przy dobrej pogodzie widać nawet Karkonosze, więc liczę na więcej. Pozdrawiam z równie słonecznego Wrocławia!

Artur74 |  2013-05-05  19:47:01
Sandomierz - piękne miasto

Nika |  2013-05-05  19:44:53
Spojrzenie podczas zejścia ...podoba mi się :)) Pozdrawiam :))

NEMO |  2013-05-05  19:43:23
Pozdrawiam! :)

Marek Ryś |  2013-05-05  13:47:06
Dziękuję :) nie wiem o co chodzi? Pozdrawiam!

Marek Ryś |  2013-05-05  13:08:36
Pierwsze wiosenne kwitnąca krzewy...Piękne..:))

TeresaB |  2013-05-05  11:57:30
Śliczny krajobraz w ciekawym świetle...:))

TeresaB |  2013-05-05  11:51:19
W centrum Warszawy rosną bardzo ciekawe kwiaty..:))

TeresaB |  2013-05-05  11:36:05
Uroczy dywan z delikatnych wiosennych kwiatów...u mnie nie rosną w takich gromadach..:))

TeresaB |  2013-05-05  11:32:59
Wypatrzone wśród traw i pięknie uchwycone..:))

TeresaB |  2013-05-05  11:27:27
Jeszcze w tym roku nie widziałam bociana na żywo. Z przyjemnością oglądam tymczasem fotki:)

ElaJ |  2013-05-05  10:24:20
Takie szczawiki zajęcze widziałam wczoraj nad Świdrem. Na Twoim zdjęciu skąpane w kroplach rosy ( deszczu ) też piękne:)

ElaJ |  2013-05-05  10:21:18
Niezwykły okaz. Budzi podziw.

piotr55 |  2013-05-05  10:14:23
Świetny gadzi portret.

piotr55 |  2013-05-05  10:11:29
Ciekawie oddany klimat i nastrój tego wnętrza.

piotr55 |  2013-05-05  10:09:14
Wiosenne roztopy są nieuniknione, stąd stan wody na jeziorze może budzić lekki niepokój, ale za to latem te tereny będą znów zachwycać turystów.

piotr55 |  2013-05-05  10:05:27
dziękuję za miłe komentarze

Inaa (P.K.) |  2013-05-05  08:35:10
Jestem pod wrażeniem..., pięknie:)

Jadwiga Koniecko |  2013-05-05  00:06:16
Moje ulubione okolice.

Piotr Maciejewski |  2013-05-04  22:44:25
Łuskiewnik różowy http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81uskiewnik_r%C3%B3%C5%BCowy

Epegeiro |  2013-05-04  22:05:03
Bardzo ładne: kolorki, kompozycja, wiosna ;)

Beata Biernat |  2013-05-04  21:51:57
Piękna fotografia :)

Elżbieta |  2013-05-04  21:38:43

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony