| Podoba mi się .... zdjęcie niczym pocztówka. Elżbieta | 2013-05-04 21:13:11 |
| Mocne te korzenie i na pewno drzewo przetrwa Nika | 2013-05-04 19:23:23 |
| Dzięcioł w drzewo puka, puk, puk, puk, I korników szuka stuk, stuk, stuk, sprawdza, które drzewo chore i ogląda chorą korę stuku - puk, stuku - puk, ... NEMO | 2013-05-04 19:23:03 |
| Kwiatowa łąka Nika | 2013-05-04 19:21:47 |
| Urokliwa jest ta rzeczka , pięknie meandruje....:)) Pozdrawiam :)) NEMO | 2013-05-04 19:08:15 |
| ***** NEMO | 2013-05-04 19:04:19 |
| Bulwary zaczynają już powoli tętnić życiem ...) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-04 19:01:58 |
| Świetnie , ciekawy pomysł :) NEMO | 2013-05-04 18:59:57 |
| Wczesną wiosną można dużo dostrzec...pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-04 18:54:53 |
| Interesujące wnętrze , dobrze pokazane :) NEMO | 2013-05-04 18:51:49 |
| Piękna dzwonnica :) NEMO | 2013-05-04 18:49:48 |
| Ładny kadr ...) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-04 18:48:37 |
| Napisałam do Admina o zabranie nam pięknego Roztocza ale cóż? Prawda ponad wszystko :D Natalia Pytko | 2013-05-04 18:31:34 |
| Jak widać rzeka systematycznie podbiera brzeg :) NEMO | 2013-05-04 18:27:34 |
| Po prostu raj dla oczu :)) Elżbieta | 2013-05-04 14:11:45 |
| Piękny, widać dobrze zadbany. Antoni Nieć | 2013-05-04 14:10:19 |
| Super :) bardzo mi się podoba :) Elżbieta | 2013-05-04 14:09:16 |
| Śliczny :) Elżbieta | 2013-05-04 14:06:35 |
| ***** Elżbieta | 2013-05-04 14:03:17 |
| Bardzo lubię Twoje pejzaże często do nich wracam :) pozdrawiam serdecznie :) Elżbieta | 2013-05-04 14:02:35 |
| Bardzo ciekawy :) Elżbieta | 2013-05-04 13:59:29 |
| Podoba się ***** Elżbieta | 2013-05-04 13:57:01 |
| Będąc w Warszawie na pewno tutaj zajrzę :) Elżbieta | 2013-05-04 13:54:01 |
| Dużo ich....ciekawie wyglądają :) Elżbieta | 2013-05-04 13:52:30 |
| Jest piękny :)))) pozdrawiam wiosennie Elu :) Elżbieta | 2013-05-04 13:49:49 |
| Ciekawy okaz :) Elżbieta | 2013-05-04 13:47:17 |
| Radość wiosny :)) Magnolie są wspaniałe...
Pozdrawiam Halinko serdecznie :)) Halina Siwczyk | 2013-05-04 12:52:28 |
| Świetne Grzegorz Ziebro | 2013-05-04 10:59:06 |
| Zachwycające...:) Halina Siwczyk | 2013-05-04 09:49:11 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Elżbieta | 2013-05-04 21:36:56