| pięknie...śliczna cała seria wiosenna:)
pozdrawiam ciepło:) Halina Siwczyk | 2013-05-04 08:26:33 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-04 07:55:57 |
| ładna cała seria ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-04 07:54:52 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-04 07:54:06 |
| ekstra ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-04 07:53:32 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-04 07:52:43 |
| Po raz pierwszy widzę takie płotki. Dobrze, że je pokazałeś NEMO:) Też cieszę się z takich widoków. Pozdrawiam majowo:) ElaJ | 2013-05-04 06:07:45 |
| Super:) Dla mnie wyłącznie unikalne:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-05-04 05:55:41 |
| Czy to ten z czekolady? ijjn | 2013-05-04 00:31:38 |
| delikatnie , jak za firanką muślinową - bardzo mi się podoba Słonecznik (Maryla) | 2013-05-03 21:40:12 |
| Ciekawa seria) Brygida Kicińska | 2013-05-03 21:34:27 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-03 21:34:08 |
| Taki widok zachwyca) Brygida Kicińska | 2013-05-03 21:31:21 |
| ***** Artur74 | 2013-05-03 19:34:16 |
| A mi wróciły wspomnienia z czasów szkolnych ... Nika | 2013-05-03 18:34:25 |
| A mnie rzuciło się w oczy ,,zakręcone" niebo Nika | 2013-05-03 18:29:57 |
| Wiosna !!! U mnie rozkwitają drzewka Nika | 2013-05-03 18:27:07 |
| Ma wiele odsłon- każda odsłona inna i interesująca Nika | 2013-05-03 18:25:30 |
| Piękną pasja ... Nika | 2013-05-03 18:08:37 |
| Piękne masz widoki ... magia miejsca Nika | 2013-05-03 18:04:22 |
| Szkoda, że niebo "wyprane", ale i tak dobre. rajrar48 | 2013-05-03 14:44:09 |
| Byłem tam, tylko aparatu nie miałem. rajrar48 | 2013-05-03 14:43:06 |
| na + ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-03 14:41:53 |
| Dobre ! rajrar48 | 2013-05-03 14:41:42 |
| Super. rajrar48 | 2013-05-03 14:39:04 |
| na + ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-03 14:37:14 |
| Jest wiele takich zapomnianych miejsc, różne są przyczyny, ale dobrze, iż to pozostanie w naszej pamięci poprzez to zdjęcie. Pozdrawiam . rajrar48 | 2013-05-03 14:36:49 |
| Dobry opis. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-03 14:29:05 |
| Sympatyczne zwierzątko, dobrze "pokazana" jej niedola. rajrar48 | 2013-05-03 14:23:34 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Halina Siwczyk | 2013-05-04 08:36:17