| ooooo tak..... :) Ola Marcinkowska | 2013-05-02 21:15:27 |
| U mnie kasztanowce dopiero zaczynają rozwijać pąki , chociaż modrzewie kwitną cudnie :) NEMO | 2013-05-02 21:14:58 |
| Z determinacją chwytasz to wiosenne kwiecie...brawo...pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-02 21:10:24 |
| Zaskoczę chyba, ale zdjęcie zostało zrobione w okolicach godziny 16 ;) warunki były dość specyficzne, zmarzłam, zmokłam ale warto było ;) Ola Marcinkowska | 2013-05-02 21:09:52 |
| Działa na wyobraźnię ;) Artur74 | 2013-05-02 21:00:05 |
| Rodzinka w komplecie) Urocze te koniki ) Brygida Kicińska | 2013-05-02 20:48:07 |
| dobrze , że pokazałaś dwa ujęcia Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 20:40:10 |
| ładnie ją pokazałaś Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 20:38:15 |
| Jest nieduży ...ale swój urok ma :) NEMO | 2013-05-02 20:38:10 |
| Jest coś intrygującego w takich drewnianych kościołach , pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-02 20:36:56 |
| jest pięknie, z przyjemnością zobaczyłam wiosenny Gołuchów ; w zasadzie mam do niego blisko, ale niestety nie mogę pojechać . Dziękuję , ze mogłam tutaj pospacerować Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 20:33:14 |
| ładnie z odbiciem w wodzie , podoba mi się tonacja Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 20:30:20 |
| bardzo interesujące spojrzenie - zgodnie z tytułem prezentujesz dwa tematy: wiosnę i zamek , bo to on z Gołuchowem się kojarzy. Niezwyczajnie , w ramie z drzew właśnie zamek pokazany niby na drugim planie a jednak to on wg mnie jest taką wisienką na torcie . I po raz kolejny wykorzystałeś grę cieni , to kolejny atut Twojego spojrzenia Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 20:26:54 |
| Soczysta , zielona ozimina i te młode brzózki powoli pokrywające się listkami ...super :) NEMO | 2013-05-02 20:24:08 |
| Doczekało się wreszcie i nadrabia zaległości :) NEMO | 2013-05-02 20:21:12 |
| Świetnie pokazany i to w moim ulubionym kolorze , uwielbiam żółty :) NEMO | 2013-05-02 20:14:23 |
| Bardzo dostojnie wyglądają te kwitnące korony cesarskie przed pałacem w Łazienkach:) ElaJ | 2013-05-02 20:09:54 |
| Miejsce bardzo kameralne , pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-02 20:08:25 |
| po prostu wspaniale Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 19:57:05 |
| Szkoda, że popada w ruinę ! rajrar48 | 2013-05-02 19:23:03 |
| Z każdym rokiem coraz więcej takich obrazków spotykamy. rajrar48 | 2013-05-02 19:21:44 |
| ***** rajrar48 | 2013-05-02 19:20:00 |
| Ciekawe ujęcie. rajrar48 | 2013-05-02 19:11:17 |
| ***** Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 18:57:08 |
| Bajkowe Paweł Sobolewski | 2013-05-02 18:39:57 |
| bardzo ładnie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 18:02:34 |
| jak tu skromnie, jak pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 18:01:12 |
| niedaleko mnie też bocianie gniazdo, ale nie udało mi się tak ładnego zdjęcia zrobić Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 17:52:04 |
| niezwyczajnie, nadzwyczajnie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 17:40:27 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-05-02 21:16:20