Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

w delikatności siła

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  17:38:28
urocze! grążele i kaczusia :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:57:30
ładna kompozycja - jak gdyby w trzech planach

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:56:25
ładne wodne tremo

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:54:09
przyleciała wiosna :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:53:32
przepiękne zdjęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:45:21
podoba mi się ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:42:38
żółte zdecydowanie mniej spotykane , ładnie się komponuje z białymi

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:41:52
widok, kory, klimat - zdjęcie zachwyca

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:38:36
masz sporo nowych zdjęć , których nie widziałam, a ja mam spore zaległości

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:37:26
w ładnej kolorystyce

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:35:43
spokojnie i cicho , w ładnych barwach

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:29:42
lubię takie klimaty

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:28:15
bardzo lubię takie miejsca , bardzo podoba mi sie ujęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-05-02  15:27:32
Niko,bardzo kapryśna jest wiosna tego roku. Ja co roku od kilku lat byłam na wycieczce w dniach 1-3 maja,a w tym roku czekam w domu na poprawę pogody czyli słońca i ocieplenie:) Dzisiaj na Podbeskidziu już były 2 burze!:(( A wspomniane przez Ciebie ziemniaki pamiętam sprzed lat z akcji "jesienne wykopki",w której wszyscy uczniowie obowiązkowo brali udział:) Pozdrawiam równie serdecznie:)

Halina |  2013-05-02  11:59:55
Dziękuję :)

Beata Zdanowska |  2013-05-02  09:42:49
Niestety nikt tego miejsca nie nazwie moim imieniem ;-( Powszechnie znane, co rok na wiosnę przekopywane przez kolejne pokolenia poszukiwaczy skarbów;-) Pozdrawiam serdecznie!

Artur74 |  2013-05-01  23:44:36
Każdy ma swoją pasję w życiu, bez niej cóż by było warte ?

rajrar48 |  2013-05-01  23:31:28
Dla takich widoków warto chodzić, a nie jeżdzić.

rajrar48 |  2013-05-01  23:26:26
Super. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-05-01  23:24:08
Smutne ? Może nie, bo Babcia ma nadzieję, że sprzeda, a róża czeka na szczęśliwą twarz obdarowanej nią osoby. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-05-01  23:22:32
Dobrze pokazany ten rzygacz, a i on też jest piękny. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-05-01  23:10:26
****

rajrar48 |  2013-05-01  23:05:50
Jednak potrzebne są skanseny - dla tych, którzy nie pamiętają tamtych czasów. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-05-01  23:04:28
Piękny widok - zachęca do odwiedzin.

rajrar48 |  2013-05-01  22:58:52
Nika nie bądź taka skromna , Twoje fotki są świetne , ja np dzisiaj zrobiłem ok.70 z dzisiejszego wypadu nad Biebrzę , połowę będę musiał wyrzucić , tak to już jest...ale cieszy mnie to że chociaż tych kilkanaście jest w miarę dobra...:))

NEMO |  2013-05-01  21:54:34
Niedługo tam się wybieram:) Piękna fotka:)

ElaJ |  2013-05-01  21:29:11
Dzięki :) Dla mnie to już też dość dawne wspomnienia, Pozdrawiam :)

Beata Biernat |  2013-05-01  21:26:03
Dziękuję Wam, bardzo mi miło :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-05-01  21:25:32
Piękna ta Twoja wiosna w obiektywie:) Pozdrawiam wiosennie:)

Halina |  2013-05-01  21:18:49

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony