| urocze! grążele i kaczusia :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:57:30 |
| ładna kompozycja - jak gdyby w trzech planach Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:56:25 |
| ładne wodne tremo Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:54:09 |
| przyleciała wiosna :) Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:53:32 |
| przepiękne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:45:21 |
| podoba mi się ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:42:38 |
| żółte zdecydowanie mniej spotykane , ładnie się komponuje z białymi Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:41:52 |
| widok, kory, klimat - zdjęcie zachwyca Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:38:36 |
| masz sporo nowych zdjęć , których nie widziałam, a ja mam spore zaległości Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:37:26 |
| w ładnej kolorystyce Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:35:43 |
| spokojnie i cicho , w ładnych barwach Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:29:42 |
| lubię takie klimaty Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:28:15 |
| bardzo lubię takie miejsca , bardzo podoba mi sie ujęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 15:27:32 |
| Niko,bardzo kapryśna jest wiosna tego roku. Ja co roku od kilku lat byłam na wycieczce w dniach 1-3 maja,a w tym roku czekam w domu na poprawę pogody czyli słońca i ocieplenie:) Dzisiaj na Podbeskidziu już były 2 burze!:(( A wspomniane przez Ciebie ziemniaki pamiętam sprzed lat z akcji "jesienne wykopki",w której wszyscy uczniowie obowiązkowo brali udział:) Pozdrawiam równie serdecznie:) Halina | 2013-05-02 11:59:55 |
| Dziękuję :) Beata Zdanowska | 2013-05-02 09:42:49 |
| Niestety nikt tego miejsca nie nazwie moim imieniem ;-( Powszechnie znane, co rok na wiosnę przekopywane przez kolejne pokolenia poszukiwaczy skarbów;-) Pozdrawiam serdecznie! Artur74 | 2013-05-01 23:44:36 |
| Każdy ma swoją pasję w życiu, bez niej cóż by było warte ? rajrar48 | 2013-05-01 23:31:28 |
| Dla takich widoków warto chodzić, a nie jeżdzić. rajrar48 | 2013-05-01 23:26:26 |
| Super. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-01 23:24:08 |
| Smutne ? Może nie, bo Babcia ma nadzieję, że sprzeda, a róża czeka na szczęśliwą twarz obdarowanej nią osoby. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-01 23:22:32 |
| Dobrze pokazany ten rzygacz, a i on też jest piękny. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-01 23:10:26 |
| **** rajrar48 | 2013-05-01 23:05:50 |
| Jednak potrzebne są skanseny - dla tych, którzy nie pamiętają tamtych czasów. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-05-01 23:04:28 |
| Piękny widok - zachęca do odwiedzin. rajrar48 | 2013-05-01 22:58:52 |
| Nika nie bądź taka skromna , Twoje fotki są świetne , ja np dzisiaj zrobiłem ok.70 z dzisiejszego wypadu nad Biebrzę , połowę będę musiał wyrzucić , tak to już jest...ale cieszy mnie to że chociaż tych kilkanaście jest w miarę dobra...:)) NEMO | 2013-05-01 21:54:34 |
| Niedługo tam się wybieram:) Piękna fotka:) ElaJ | 2013-05-01 21:29:11 |
| Dzięki :) Dla mnie to już też dość dawne wspomnienia, Pozdrawiam :) Beata Biernat | 2013-05-01 21:26:03 |
| Dziękuję Wam, bardzo mi miło :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-05-01 21:25:32 |
| Piękna ta Twoja wiosna w obiektywie:) Pozdrawiam wiosennie:) Halina | 2013-05-01 21:18:49 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Słonecznik (Maryla) | 2013-05-02 17:38:28