| pięknie kwitną ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 21:09:02 |
| Pięknie oddane chmury, atmosfera przestrzeni i światła. Pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-05-01 20:29:18 |
| Bardzo ciekawe :)) Elżbieta | 2013-05-01 20:22:41 |
| Lubię wieś !!! Nika | 2013-05-01 19:28:56 |
| Ambona w całej okazałości ale księża już z niej nie korzystają, pozdrawiam Nika | 2013-05-01 19:28:17 |
| Pierwsze wiosenne kwiaty ... bardzo delikatne, pozdrawiam Elu Nika | 2013-05-01 19:23:11 |
| U Ciebie cieplej ... u mnie jeszcze nie ma takich listków Nika | 2013-05-01 19:21:57 |
| Niepozorny cichytko rozkwitł ale daje wiele radości, pozdrawiam Nika | 2013-05-01 19:14:57 |
| Wszystko wiosną się budzi do nowego życia , pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-01 18:34:11 |
| Pyszności...pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-01 18:31:53 |
| Ładny kościół , z boku to jest chyba plebania tak przytulona :) NEMO | 2013-05-01 18:30:26 |
| Ciekawa :) NEMO | 2013-05-01 18:29:15 |
| Podobają mi się :) NEMO | 2013-05-01 18:28:27 |
| Jest dość duży , pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-01 18:27:38 |
| Bardzo ładny witraż :) NEMO | 2013-05-01 18:24:53 |
| Sporo ich jest jeszcze , szkoda że mało kto o nie dba :) NEMO | 2013-05-01 18:24:10 |
| Ładne ujęcie , okazała ta kaplica , pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-01 18:23:04 |
| Były sobie kotki dwa...pozdrawiam :) NEMO | 2013-05-01 18:21:38 |
| Gorący uścisk kamiennych posągów :) NEMO | 2013-05-01 16:59:10 |
| **** rajrar48 | 2013-05-01 16:12:42 |
| Tu gdzie mieszkam, już dawno takich procesji nie ma - mało rolników - ale przecież dobre urodzaje są potrzebne wszystkim ? rajrar48 | 2013-05-01 16:05:54 |
| witam kolege na Polskich Krajobrazach liczę ze na dłużej jak opadnie woda zawitam i ja do Moscic Artur Bilinski | 2013-05-01 14:46:10 |
| Ładny pejzaż , mam miłe wspomnienia znad Wigier :) NEMO | 2013-05-01 12:49:36 |
| Stara się ten owad ...pomaga pszczółkom :) NEMO | 2013-05-01 12:39:44 |
| Niezwykłe, "egzotyczne" ujęcie. Fantazja. piotr55 | 2013-05-01 11:08:14 |
| Magnolie kwitną krótko, ale za to jak! piotr55 | 2013-05-01 11:07:28 |
| Bardzo ciekawe ruiny. piotr55 | 2013-05-01 11:06:48 |
| Kolejna ciekawa figurka. Adamie, widzę, że Twoja kolekcja figur rośnie. Doskonale, że je utrwalasz na fot. piotr55 | 2013-05-01 11:04:22 |
| Przed laty jak byłem w W-wie, to to miasto było pełne kontrastów. Widać, że nadal ich nie brakuje. Świetny kadr. piotr55 | 2013-05-01 11:01:53 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-05-01 21:18:43