Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Ja dzisiaj zdjęć nie robiłam:( Z przyjemnością oglądam Twoje wiosenne fotki:) Ten hiacynt jest wyjątkowo urodziwy:)

ElaJ |  2013-05-01  21:18:43
pięknie kwitną ;-)

Bogusław Nowak |  2013-05-01  21:09:02
Pięknie oddane chmury, atmosfera przestrzeni i światła. Pozdrawiam.

Jan Bogdan Boczko |  2013-05-01  20:29:18
Bardzo ciekawe :))

Elżbieta |  2013-05-01  20:22:41
Lubię wieś !!!

Nika |  2013-05-01  19:28:56
Ambona w całej okazałości ale księża już z niej nie korzystają, pozdrawiam

Nika |  2013-05-01  19:28:17
Pierwsze wiosenne kwiaty ... bardzo delikatne, pozdrawiam Elu

Nika |  2013-05-01  19:23:11
U Ciebie cieplej ... u mnie jeszcze nie ma takich listków

Nika |  2013-05-01  19:21:57
Niepozorny cichytko rozkwitł ale daje wiele radości, pozdrawiam

Nika |  2013-05-01  19:14:57
Wszystko wiosną się budzi do nowego życia , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-01  18:34:11
Pyszności...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-01  18:31:53
Ładny kościół , z boku to jest chyba plebania tak przytulona :)

NEMO |  2013-05-01  18:30:26
Ciekawa :)

NEMO |  2013-05-01  18:29:15
Podobają mi się :)

NEMO |  2013-05-01  18:28:27
Jest dość duży , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-01  18:27:38
Bardzo ładny witraż :)

NEMO |  2013-05-01  18:24:53
Sporo ich jest jeszcze , szkoda że mało kto o nie dba :)

NEMO |  2013-05-01  18:24:10
Ładne ujęcie , okazała ta kaplica , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-01  18:23:04
Były sobie kotki dwa...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-05-01  18:21:38
Gorący uścisk kamiennych posągów :)

NEMO |  2013-05-01  16:59:10
****

rajrar48 |  2013-05-01  16:12:42
Tu gdzie mieszkam, już dawno takich procesji nie ma - mało rolników - ale przecież dobre urodzaje są potrzebne wszystkim ?

rajrar48 |  2013-05-01  16:05:54
witam kolege na Polskich Krajobrazach liczę ze na dłużej jak opadnie woda zawitam i ja do Moscic

Artur Bilinski |  2013-05-01  14:46:10
Ładny pejzaż , mam miłe wspomnienia znad Wigier :)

NEMO |  2013-05-01  12:49:36
Stara się ten owad ...pomaga pszczółkom :)

NEMO |  2013-05-01  12:39:44
Niezwykłe, "egzotyczne" ujęcie. Fantazja.

piotr55 |  2013-05-01  11:08:14
Magnolie kwitną krótko, ale za to jak!

piotr55 |  2013-05-01  11:07:28
Bardzo ciekawe ruiny.

piotr55 |  2013-05-01  11:06:48
Kolejna ciekawa figurka. Adamie, widzę, że Twoja kolekcja figur rośnie. Doskonale, że je utrwalasz na fot.

piotr55 |  2013-05-01  11:04:22
Przed laty jak byłem w W-wie, to to miasto było pełne kontrastów. Widać, że nadal ich nie brakuje. Świetny kadr.

piotr55 |  2013-05-01  11:01:53

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony