| Łagiewniki obok wartości religijnych mają też walory architektoniczne. piotr55 | 2013-05-01 10:52:59 |
| też na + ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 09:54:32 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 09:50:41 |
| dobre ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 09:48:22 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 08:27:51 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 08:26:52 |
| super Paweł Sobolewski | 2013-05-01 08:24:03 |
| . . . piękna kolorystyka ;-) Bogusław Nowak | 2013-05-01 08:22:53 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-05-01 08:22:50 |
| dziękuję :-) Inaa (P.K.) | 2013-05-01 07:33:31 |
| szkoda takich chałup Inaa (P.K.) | 2013-05-01 07:22:49 |
| to jest akurat dzwonnica (będąca jednocześnie bramą), ale zdjęcie ładne. Inaa (P.K.) | 2013-05-01 07:21:57 |
| właśnie ta stara część mi się podoba. dobrze, że ktoś w końcu zadbał o cmentarzyk sióstr zakonnych. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-05-01 07:09:12 |
| jak na prawie stulatkę to całkiem nieźle się trzyma... Waldemar Jan | 2013-05-01 07:05:10 |
| Tak, bardzo ładne ujęcie :) Kajetana Snopek | 2013-05-01 06:24:46 |
| niesamowite! Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-05-01 00:26:09 |
| ***** NEMO | 2013-04-30 22:43:13 |
| Dziękuję za miłe komentarze , te stworzonka nie są groźne...pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-30 22:37:07 |
| ...warto zatrzymać się na chwilę:) Halina Siwczyk | 2013-04-30 22:35:42 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-30 22:21:12 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-30 22:18:39 |
| Robi się coraz bardziej zielono , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-30 22:16:35 |
| Gdy opadnie woda w tej okolicy Biebrza bardzo uroczo meandruje :) NEMO | 2013-04-30 22:11:45 |
| Ładna figurka , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-30 22:01:06 |
| Urocza kapliczka :) NEMO | 2013-04-30 21:59:07 |
| Podoba mi się , kapliczki z Nepomucenem są chyba najbardziej widoczne na południu Polski , u mnie na Podlasiu widuję je rzadko , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-30 21:58:10 |
| wręcz rozbrajający.. paszportowe świetne Waldemar Jan | 2013-04-30 21:24:49 |
| Zdjęcie super. Kwiaty forsycji uwielbiają moje kurki. rajrar48 | 2013-04-30 21:22:22 |
| Super nareszcie wiosna :))) Elżbieta | 2013-04-30 21:22:18 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
piotr55 | 2013-05-01 10:56:08