Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Aż dech zapiera ...

rajrar48 |  2013-04-30  21:20:52
*****

Elżbieta |  2013-04-30  21:19:35
sympatyczna "osóbka". pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-04-30  21:18:17
Podziwiam wędkarzy za cierpliwość. Dla mnie to nuda, nie wysiedziałabym chwili na miejscu, bo mnie nosi, haha. Ale zdjęcie pięknie pokazuje pasję !!!

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  21:14:52
Bardzo dobre - takie inne.

rajrar48 |  2013-04-30  21:10:41
*****

Waldemar Jan |  2013-04-30  21:07:37
wszystkie są piękne, te "między wodą a niebem". gratuluję

Waldemar Jan |  2013-04-30  21:06:57
super !

Elżbieta |  2013-04-30  21:02:06
dla mnie tory są symbolem tęsknoty za poznawaniem świata. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-04-30  21:01:51
Piękne :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:58:37
cerkwie są bardzo urokliwe, nawet te nowe

Waldemar Jan |  2013-04-30  20:52:58
Świetny strzał:) Gratuluję i pozdrawiam wiosennie:)

Halina |  2013-04-30  20:52:02
Piękne te przylaszczki :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:50:08
Interesujące :)

NEMO |  2013-04-30  20:49:01
Super, piękny okaz :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:40:31
świetne

Waldemar Jan |  2013-04-30  20:40:23
Piękny ten rudzielec :)

NEMO |  2013-04-30  20:37:08
Śmiało ruszyły ku słońcu :)

NEMO |  2013-04-30  20:36:06
Pięknie, jak pozuje...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:34:11
Super fotka, a ogon wydaje się taki płaski...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:33:04
Ładnie uchwycony ten leśny lekarz :)

NEMO |  2013-04-30  20:30:35
Moja ulubiona i najpiękniejsza chata w naszym górnośląskim skansenie :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:27:37
Rzadki okaz ...na pierwszy rzut oka myślałem że to Star...aż chciało by się zaśpiewać...: "Jedzie, jedzie straż ogniowa, trąbka gra Sam komendant dziś prowadzi wóz... Jadą, jadą odważni strażacy A beczkowóz wzbija w niebo kurz ..."

NEMO |  2013-04-30  20:25:13
Nic dodać, nic ująć, po prostu mistrzostwo...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:23:21
Super, mam podobne zdjęcie, a może to jest jej domek, haha

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:22:01
Rybie oko - podoba mi się

Nika |  2013-04-30  20:22:00
Za niedługo, to one będą piękne, jak rodzice :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:19:53
Co za ostrość, super !

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:17:36
***** Jak zwykle perfecto, specjalista od ptaków :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:16:51
Super kadr

Nika |  2013-04-30  20:16:35

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony