| ***** Elżbieta | 2013-04-30 21:19:35 |
| sympatyczna "osóbka". pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-30 21:18:17 |
| Podziwiam wędkarzy za cierpliwość. Dla mnie to nuda, nie wysiedziałabym chwili na miejscu, bo mnie nosi, haha. Ale zdjęcie pięknie pokazuje pasję !!! Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 21:14:52 |
| Bardzo dobre - takie inne. rajrar48 | 2013-04-30 21:10:41 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-30 21:07:37 |
| wszystkie są piękne, te "między wodą a niebem". gratuluję Waldemar Jan | 2013-04-30 21:06:57 |
| super ! Elżbieta | 2013-04-30 21:02:06 |
| dla mnie tory są symbolem tęsknoty za poznawaniem świata. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-30 21:01:51 |
| Piękne :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:58:37 |
| cerkwie są bardzo urokliwe, nawet te nowe Waldemar Jan | 2013-04-30 20:52:58 |
| Świetny strzał:) Gratuluję i pozdrawiam wiosennie:) Halina | 2013-04-30 20:52:02 |
| Piękne te przylaszczki :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:50:08 |
| Interesujące :) NEMO | 2013-04-30 20:49:01 |
| Super, piękny okaz :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:40:31 |
| świetne Waldemar Jan | 2013-04-30 20:40:23 |
| Piękny ten rudzielec :) NEMO | 2013-04-30 20:37:08 |
| Śmiało ruszyły ku słońcu :) NEMO | 2013-04-30 20:36:06 |
| Pięknie, jak pozuje... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:34:11 |
| Super fotka, a ogon wydaje się taki płaski... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:33:04 |
| Ładnie uchwycony ten leśny lekarz :) NEMO | 2013-04-30 20:30:35 |
| Moja ulubiona i najpiękniejsza chata w naszym górnośląskim skansenie :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:27:37 |
| Rzadki okaz ...na pierwszy rzut oka myślałem że to Star...aż chciało by się zaśpiewać...: "Jedzie, jedzie straż ogniowa, trąbka gra
Sam komendant dziś prowadzi wóz...
Jadą, jadą odważni strażacy
A beczkowóz wzbija w niebo kurz ..." NEMO | 2013-04-30 20:25:13 |
| Nic dodać, nic ująć, po prostu mistrzostwo... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:23:21 |
| Super, mam podobne zdjęcie, a może to jest jej domek, haha Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:22:01 |
| Rybie oko - podoba mi się Nika | 2013-04-30 20:22:00 |
| Za niedługo, to one będą piękne, jak rodzice :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:19:53 |
| Co za ostrość, super ! Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:17:36 |
| ***** Jak zwykle perfecto, specjalista od ptaków :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:16:51 |
| Super kadr Nika | 2013-04-30 20:16:35 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
rajrar48 | 2013-04-30 21:20:52