| ***** Waldemar Jan | 2013-04-30 19:55:32 |
| to byłby piękny znaczek pocztowy. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-30 19:53:54 |
| za ciastami to tak nie przepadam, ale tu wyglądają bardzo kusząco.. Waldemar Jan | 2013-04-30 19:52:25 |
| uwielbiam takie widoki. a jeszcze jak mam to w domu...... piękne foto Elu Waldemar Jan | 2013-04-30 19:51:03 |
| Cudny krajobraz! Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:50:47 |
| Jak na jakiejś innej planecie! Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:50:08 |
| Podoba mi się :) Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:49:29 |
| Muszę odwiedzić jakiś jarmark , potrzebny mi miód , mam trochę spirytusu do rozrobienia :) NEMO | 2013-04-30 19:48:17 |
| A mnie się podoba :) Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:47:09 |
| Świetny kadr , jestem pod wrażeniem :) NEMO | 2013-04-30 19:46:35 |
| Podoba mi się :) Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:46:07 |
| Ciekawe skojarzenie :) Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:45:45 |
| Ładna spacerowa sesja :) NEMO | 2013-04-30 19:45:31 |
| Świetne! Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:45:01 |
| Ciekawe :) Kajetana Snopek | 2013-04-30 19:44:39 |
| Podoba mi się :) NEMO | 2013-04-30 19:44:25 |
| Tutaj też ciekawie wygląda :) NEMO | 2013-04-30 19:37:04 |
| ....,Wróbelek jest mała ptaszyna,
wróbelek istota niewielka,
on brzydką stonogę pochłania,
Lecz nikt nie popiera wróbelka
Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta,
że wróbelek jest druh nasz szczery?!.... NEMO | 2013-04-30 19:34:37 |
| Bardzo ładny kościół , trochę inna bryła od innych :)) NEMO | 2013-04-30 19:31:50 |
| Urocze są te kopuły :)) NEMO | 2013-04-30 19:30:34 |
| Wygląda bardzo okazale , nigdy nie byłem we wnętrzu cerkwi :)) NEMO | 2013-04-30 19:29:45 |
| Nie grzeszę więc mnie to nie dotyczy ;-) A Żarnowiec możliwe że odwiedzę w tym dniu... Dzięki za info! Artur74 | 2013-04-30 18:34:41 |
| Może też będzie rządzić na XV Światowym Zjeżdzie Kaszubów 06 lipca ....:)) borowiak | 2013-04-30 17:23:23 |
| Z atmosferą...Na planie zaznaczone m. Supraśl. Automatyzm narzędzi...
pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-30 15:18:36 |
| Dzięki. Pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-30 15:15:20 |
| ***** ElaJ | 2013-04-30 14:12:42 |
| Przedwiośnie potrafi być piękne:) Wspaniały polski krajobraz z wierzbami:)) Halina | 2013-04-30 13:51:36 |
| Coś pięknego...
Świetne ujęcie!
***** Ula Małachowska | 2013-04-30 13:39:07 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-30 13:34:03 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-30 20:12:17