Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Super, ale ona ma super oczy, normalnie kosmitka :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-30  20:12:17
*****

Waldemar Jan |  2013-04-30  19:55:32
to byłby piękny znaczek pocztowy. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-04-30  19:53:54
za ciastami to tak nie przepadam, ale tu wyglądają bardzo kusząco..

Waldemar Jan |  2013-04-30  19:52:25
uwielbiam takie widoki. a jeszcze jak mam to w domu...... piękne foto Elu

Waldemar Jan |  2013-04-30  19:51:03
Cudny krajobraz!

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:50:47
Jak na jakiejś innej planecie!

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:50:08
Podoba mi się :)

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:49:29
Muszę odwiedzić jakiś jarmark , potrzebny mi miód , mam trochę spirytusu do rozrobienia :)

NEMO |  2013-04-30  19:48:17
A mnie się podoba :)

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:47:09
Świetny kadr , jestem pod wrażeniem :)

NEMO |  2013-04-30  19:46:35
Podoba mi się :)

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:46:07
Ciekawe skojarzenie :)

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:45:45
Ładna spacerowa sesja :)

NEMO |  2013-04-30  19:45:31
Świetne!

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:45:01
Ciekawe :)

Kajetana Snopek |  2013-04-30  19:44:39
Podoba mi się :)

NEMO |  2013-04-30  19:44:25
Tutaj też ciekawie wygląda :)

NEMO |  2013-04-30  19:37:04
....,Wróbelek jest mała ptaszyna, wróbelek istota niewielka, on brzydką stonogę pochłania, Lecz nikt nie popiera wróbelka Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta, że wróbelek jest druh nasz szczery?!....

NEMO |  2013-04-30  19:34:37
Bardzo ładny kościół , trochę inna bryła od innych :))

NEMO |  2013-04-30  19:31:50
Urocze są te kopuły :))

NEMO |  2013-04-30  19:30:34
Wygląda bardzo okazale , nigdy nie byłem we wnętrzu cerkwi :))

NEMO |  2013-04-30  19:29:45
Nie grzeszę więc mnie to nie dotyczy ;-) A Żarnowiec możliwe że odwiedzę w tym dniu... Dzięki za info!

Artur74 |  2013-04-30  18:34:41
Może też będzie rządzić na XV Światowym Zjeżdzie Kaszubów 06 lipca ....:))

borowiak |  2013-04-30  17:23:23
Z atmosferą...Na planie zaznaczone m. Supraśl. Automatyzm narzędzi... pozdrawiam.

Jan Bogdan Boczko |  2013-04-30  15:18:36
Dzięki. Pozdrawiam.

Jan Bogdan Boczko |  2013-04-30  15:15:20
*****

ElaJ |  2013-04-30  14:12:42
Przedwiośnie potrafi być piękne:) Wspaniały polski krajobraz z wierzbami:))

Halina |  2013-04-30  13:51:36
Coś pięknego... Świetne ujęcie! *****

Ula Małachowska |  2013-04-30  13:39:07
*****

Ula Małachowska |  2013-04-30  13:34:03

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony