| Również pozdrawiam serdecznie! Artur74 | 2013-04-26 23:17:43 |
| Niedługo dorzucę więcej wrocławskich zdjęć. Artur74 | 2013-04-26 23:17:11 |
| Urocze są te krzewy :) NEMO | 2013-04-26 20:47:58 |
| Piękny kadr. Zdzisław Barut | 2013-04-26 20:36:04 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-26 13:08:47 |
| Ciekawie wygląda piękna . Elżbieta | 2013-04-26 13:04:38 |
| Dziękuję Jarek Domański | 2013-04-26 08:54:13 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-26 06:55:31 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-26 05:59:34 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-26 05:56:41 |
Marian | 2013-04-25 21:17:17 |
| Pięknie delikatnie ***** Elżbieta | 2013-04-25 21:02:55 |
| Cudnie taki widok... :)) pozdrawiam. Elżbieta | 2013-04-25 20:59:24 |
| Prześliczne :) Elżbieta | 2013-04-25 20:58:06 |
| Krzyk ciszy Artur Bilinski | 2013-04-25 20:42:18 |
| Podoba mi się. Zdjęcie ujmuje jakąś tajemniczością Marian | 2013-04-25 20:30:26 |
| Piękny, wiosenny kadr :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 20:25:35 |
| Piękny, dzisiaj takiego spotkałam w centrum Katowic. Szkoda, że nie miałam aparatu :( Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 20:16:19 |
| Nie mogę potwierdzić- nie zaglądałem do gniazda...pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-25 20:08:13 |
| Dzięki :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 19:58:47 |
| Oj zaczęło, nie nadążam z fotografowaniem :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 19:49:37 |
| Bardzo mi się podoba Jarek Domański | 2013-04-25 19:46:22 |
| ***** Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 19:39:37 |
| Przepiękny widok, piękne prawosławne nagrobki. Teraz je najlepiej fotografować, bo zazwyczaj te cmentarze latem są bardzo zarośnięte. Świetne zdjęcie... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 19:38:15 |
| Widzę, że mamy podobne zainteresowania : stare cmentarze, wyludnione wsie. Świetna fotka Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 19:34:22 |
| Pół metra poniżej lustra wody , prowadzi na Czerwone Bagno :)) NEMO | 2013-04-25 19:32:06 |
| Lubię takie klimaty :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-25 19:28:48 |
| ***** NEMO | 2013-04-25 19:04:54 |
| Interesujące :) NEMO | 2013-04-25 19:04:01 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Artur74 | 2013-04-26 23:19:49