| ***** NEMO | 2013-04-25 18:59:59 |
| Podniosła uroczystość :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-25 18:58:37 |
| Też mam zdjęcie tego żonkila ;) Kajetana Snopek | 2013-04-25 14:00:37 |
| Gdzie trzeba stać, aby zajrzeć do gniazda??? .. :) Kajetana Snopek | 2013-04-25 13:59:08 |
| Byłam wczoraj w pobliżu i postanowiłam odwiedzić znajome alejki. Kiedyś przed laty mieszkałam w okolicy i to było ulubione miejsce moich spacerów...Taki sentymentalny spacerek :) Kajetana Snopek | 2013-04-25 13:28:32 |
| Ładnie pokazane:) ElaJ | 2013-04-25 12:01:49 |
| Suszy fryzurę po kąpieli. Henryk Milewski | 2013-04-25 09:45:17 |
| Pięknie pokazane. Zdzisław Barut | 2013-04-25 08:43:12 |
| Podoba mi się taki kadr. Zdzisław Barut | 2013-04-25 08:37:47 |
| Niesamowity widok, pięknie! Zdzisław Barut | 2013-04-25 08:33:22 |
| właściwie to wszystkie Twoje fotografie są super. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-25 08:17:36 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-25 08:16:06 |
Artur74 | 2013-04-24 23:57:59 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-24 23:32:55 |
| świetne Waldemar Jan | 2013-04-24 23:26:51 |
| bardzo ładne Waldemar Jan | 2013-04-24 23:25:56 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-24 23:24:54 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-24 23:21:46 |
| miło tu.... Waldemar Jan | 2013-04-24 23:20:24 |
| Piękny widok--wracają wspomnienia sprzed paru lat Emilia | 2013-04-24 22:48:46 |
| pięknie wypatrzone Marcin Zgrzywa | 2013-04-24 21:55:09 |
| ***** NEMO | 2013-04-24 21:51:14 |
| Super :) NEMO | 2013-04-24 21:49:00 |
| Aż kitka z radości podniesiona do góry :) NEMO | 2013-04-24 21:48:25 |
| Dziękuje Elu a jeśli chodzi o Drohiczyn i rozlewiska Bugu to przyznaję - widziałam je po raz pierwszy Dzisiaj tez widziałam Bug - wody ogrom, domy podtopione, niestety nie miałam czasu by zrobić zdjęcia Pozdrawiam Nika | 2013-04-24 21:24:25 |
| Są ruchome, musi ino dobrze powiać :D Łukasz Plata | 2013-04-24 19:50:38 |
| ***** ElaJ | 2013-04-24 18:34:16 |
| dziękuje Anna Tomaszewska | 2013-04-24 18:28:00 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-24 17:11:11 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-04-25 19:00:56