Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Ciekawą historię ma ta cerkiew :) Pozdrawiam :))

NEMO |  2013-04-24  15:12:13
Poproszę te zaczepne ;-)

Artur74 |  2013-04-24  11:58:18
Takie miejsca uwielbiam!

Artur74 |  2013-04-24  11:57:03
Suuuuuper! *****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:53:56
*****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:43:39
Ale ,,poukładane " w kadrze...Super!

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:41:53
Piękny kadr w znakomitej oprawie.... *****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:39:30
*****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:29:14
*****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:27:09
:))) *****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:23:11
*****

Ula Małachowska |  2013-04-24  11:21:19
Pięknie się uśmiechają :)) pozdrawiam wiosennie Elu :)

Elżbieta |  2013-04-24  09:44:07
Jo! Na Kaszubach jeszcze takiej zieleni na polach nie ma.

borowiak |  2013-04-24  06:51:28
Maćku, jak zwykle SUPER:)

ElaJ |  2013-04-23  21:56:58
O, widzę bratek tej samej odmiany co moje bratki pokazane dziś na PK:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-04-23  21:48:30
W Gdeszynie mają wspaniałego proboszcza, który spieniężył swój fundusz emerytalny aby można było wybudować szkołę dla miejscowych dzieci.

Bogusław Pupiec |  2013-04-23  21:42:15
Ale rozległy widok:) Wspaniałe miejsce do obserwacji:) Wielkie "morze" wody:)

ElaJ |  2013-04-23  21:33:55
Dobrze że promu nie porwało , taki widok chyba rzadko tam się trafia ?

NEMO |  2013-04-23  21:01:43
Masz rację , przeglądając dzisiaj fotki aż samemu nie chciało mi się wierzyć , często tam bywam , sytuacja zmienia się bardzo szybko :))

NEMO |  2013-04-23  20:41:28
oleica krówka

Robert Wakulski |  2013-04-23  20:02:06
Dumny ...jak bratek ...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-23  19:23:33
Tak , zgadłaś , chyba spali w namiocie :))

NEMO |  2013-04-23  17:44:09
Chyba tak zrobię ...ponton leży w piwnicy i wodery też są ha , ha :))

NEMO |  2013-04-23  17:42:32
Niestety : brawura i chyba brak rozsądku doprowadzają do tragedii

Nika |  2013-04-23  17:38:43
Dziękuję , to natura tworzy takie piękno , czasami tylko używam tzw. efektu Ortona...:))

NEMO |  2013-04-23  17:38:26
Nie ważne czy rowerem czy autem czy na piechotę - ważne by dotrzeć do wybranego celu

Nika |  2013-04-23  17:33:12
Kapliczka w lesie Nie wiem dlaczego ludzie psują to co piękne mam na myśli ten plastikowy liść

Nika |  2013-04-23  17:30:23
Na zapleczu Czechowic... jest miejsce skłaniając e do pieszych i rowerowych wędrówek

Nika |  2013-04-23  17:29:15
Tylko tam być w tych ,,magicznych" przyrodniczych chwilach

Nika |  2013-04-23  17:21:39
Półpasożyt - ale fajne to wygląda na drzewach

Nika |  2013-04-23  17:20:42

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony