| Poproszę te zaczepne ;-) Artur74 | 2013-04-24 11:58:18 |
| Takie miejsca uwielbiam! Artur74 | 2013-04-24 11:57:03 |
| Suuuuuper!
***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:53:56 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:43:39 |
| Ale ,,poukładane " w kadrze...Super! Ula Małachowska | 2013-04-24 11:41:53 |
| Piękny kadr w znakomitej oprawie....
***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:39:30 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:29:14 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:27:09 |
| :)))
***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:23:11 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-24 11:21:19 |
| Pięknie się uśmiechają :)) pozdrawiam wiosennie Elu :) Elżbieta | 2013-04-24 09:44:07 |
| Jo! Na Kaszubach jeszcze takiej zieleni na polach nie ma. borowiak | 2013-04-24 06:51:28 |
| Maćku, jak zwykle SUPER:) ElaJ | 2013-04-23 21:56:58 |
| O, widzę bratek tej samej odmiany co moje bratki pokazane dziś na PK:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-04-23 21:48:30 |
| W Gdeszynie mają wspaniałego proboszcza, który spieniężył swój fundusz emerytalny aby można było wybudować szkołę dla miejscowych dzieci. Bogusław Pupiec | 2013-04-23 21:42:15 |
| Ale rozległy widok:) Wspaniałe miejsce do obserwacji:) Wielkie "morze" wody:) ElaJ | 2013-04-23 21:33:55 |
| Dobrze że promu nie porwało , taki widok chyba rzadko tam się trafia ? NEMO | 2013-04-23 21:01:43 |
| Masz rację , przeglądając dzisiaj fotki aż samemu nie chciało mi się wierzyć , często tam bywam , sytuacja zmienia się bardzo szybko :)) NEMO | 2013-04-23 20:41:28 |
| oleica krówka Robert Wakulski | 2013-04-23 20:02:06 |
| Dumny ...jak bratek ...pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-23 19:23:33 |
| Tak , zgadłaś , chyba spali w namiocie :)) NEMO | 2013-04-23 17:44:09 |
| Chyba tak zrobię ...ponton leży w piwnicy i wodery też są ha , ha :)) NEMO | 2013-04-23 17:42:32 |
| Niestety : brawura i chyba brak rozsądku doprowadzają do tragedii Nika | 2013-04-23 17:38:43 |
| Dziękuję , to natura tworzy takie piękno , czasami tylko używam tzw. efektu Ortona...:)) NEMO | 2013-04-23 17:38:26 |
| Nie ważne czy rowerem czy autem czy na piechotę - ważne by dotrzeć do wybranego celu Nika | 2013-04-23 17:33:12 |
| Kapliczka w lesie Nie wiem dlaczego ludzie psują to co piękne mam na myśli ten plastikowy liść Nika | 2013-04-23 17:30:23 |
| Na zapleczu Czechowic... jest miejsce skłaniając e do pieszych i rowerowych wędrówek Nika | 2013-04-23 17:29:15 |
| Tylko tam być w tych ,,magicznych" przyrodniczych chwilach Nika | 2013-04-23 17:21:39 |
| Półpasożyt - ale fajne to wygląda na drzewach Nika | 2013-04-23 17:20:42 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-04-24 15:12:13