Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Uznanie u "łosiowej" specjalistki, to jest coś! :)

Beata Biernat |  2013-04-22  20:43:02
Warszawa Włochy - niestety z okna pociągu nie widać tego kościoła ani kapliczki

Nika |  2013-04-22  20:14:15
Foto... 22-04-2013 r

KasiaFo & Iwona |  2013-04-22  19:59:19
warto by bylo zeby p, Ania dalej zamieszczala swoje obrazy

Artur Bilinski |  2013-04-22  19:09:31
Jaka ucieszona ta żabka , super opis :)

NEMO |  2013-04-22  18:18:05
Pięknie budzi się leśne poszycie :)

NEMO |  2013-04-22  18:17:03
Robi , robi , świetnie to pokazujesz ...Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-22  18:16:18
Bardzo ciekawa...

Elżbieta |  2013-04-22  18:14:54
Piękne wszystkie trzy :)

Elżbieta |  2013-04-22  18:08:33
podoba mi się :)

Elżbieta |  2013-04-22  18:06:18
Ładny kadr całego zespołu klasztornego i lustereczka trochę jest :)

NEMO |  2013-04-22  18:05:03
Fajny kadr z jeźdźcem na jawce ....pojeździłem sobie kiedyś na niej ...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-22  17:19:45
Podoba mi się :)

NEMO |  2013-04-22  17:17:09
Piękny witraż :)

NEMO |  2013-04-22  17:13:16
Wierzba powoli pokrywa się listkami :)

NEMO |  2013-04-22  17:08:45
Ciekawa twarz ...

Kajetana Snopek |  2013-04-22  14:44:41
Piękne miejsce!

Kajetana Snopek |  2013-04-22  14:10:43
dobre!

Epegeiro |  2013-04-22  10:58:06
Jestem pod wrażeniem tego spotkania! A fotografia niczym z baśni....Piękne! ***** Pozdrawiam

Ula Małachowska |  2013-04-22  10:08:47
Fantastyczne!!!! ***** Pozdrawiam serdecznie.

Ula Małachowska |  2013-04-22  10:01:47
*****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:59:48
Sama byłam bardzo zaskoczona tym spotkaniem :) Ta sarenka nic sobie nie robiła z mojej obecności, ale padało mocno, a ja byłam bez parasola, więc zrobiłam tylko kilka ujęć.

Kajetana Snopek |  2013-04-22  09:58:09
Wspaniałe! *****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:46:24
Coś pięknego...jak z pocztówki pozdrowienia...pięknie... *****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:45:36
Imponuje ta cisza i światło ....pięknie, bardzo.... ***** za scenerię i to coś.

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:42:27
Kompozycja, światło....Brawo! Pozdrawiam. *****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:40:40
Co za klimat.....*****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:36:33
Przepiękne!

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:35:49
Super! *****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:35:10
W interesujący sposób ukazany.... *****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:20:58

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony