| Warszawa Włochy - niestety z okna pociągu nie widać tego kościoła ani kapliczki Nika | 2013-04-22 20:14:15 |
| Foto... 22-04-2013 r KasiaFo & Iwona | 2013-04-22 19:59:19 |
| warto by bylo zeby p, Ania dalej zamieszczala swoje obrazy Artur Bilinski | 2013-04-22 19:09:31 |
| Jaka ucieszona ta żabka , super opis :) NEMO | 2013-04-22 18:18:05 |
| Pięknie budzi się leśne poszycie :) NEMO | 2013-04-22 18:17:03 |
| Robi , robi , świetnie to pokazujesz ...Pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-22 18:16:18 |
| Bardzo ciekawa... Elżbieta | 2013-04-22 18:14:54 |
| Piękne wszystkie trzy :) Elżbieta | 2013-04-22 18:08:33 |
| podoba mi się :) Elżbieta | 2013-04-22 18:06:18 |
| Ładny kadr całego zespołu klasztornego i lustereczka trochę jest :) NEMO | 2013-04-22 18:05:03 |
| Fajny kadr z jeźdźcem na jawce ....pojeździłem sobie kiedyś na niej ...pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-22 17:19:45 |
| Podoba mi się :) NEMO | 2013-04-22 17:17:09 |
| Piękny witraż :) NEMO | 2013-04-22 17:13:16 |
| Wierzba powoli pokrywa się listkami :) NEMO | 2013-04-22 17:08:45 |
| Ciekawa twarz ... Kajetana Snopek | 2013-04-22 14:44:41 |
| Piękne miejsce! Kajetana Snopek | 2013-04-22 14:10:43 |
| dobre! Epegeiro | 2013-04-22 10:58:06 |
| Jestem pod wrażeniem tego spotkania!
A fotografia niczym z baśni....Piękne!
*****
Pozdrawiam Ula Małachowska | 2013-04-22 10:08:47 |
| Fantastyczne!!!!
*****
Pozdrawiam serdecznie. Ula Małachowska | 2013-04-22 10:01:47 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:59:48 |
| Sama byłam bardzo zaskoczona tym spotkaniem :) Ta sarenka nic sobie nie robiła z mojej obecności, ale padało mocno, a ja byłam bez parasola, więc zrobiłam tylko kilka ujęć. Kajetana Snopek | 2013-04-22 09:58:09 |
| Wspaniałe!
***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:46:24 |
| Coś pięknego...jak z pocztówki pozdrowienia...pięknie...
***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:45:36 |
| Imponuje ta cisza i światło ....pięknie, bardzo....
***** za scenerię i to coś. Ula Małachowska | 2013-04-22 09:42:27 |
| Kompozycja, światło....Brawo!
Pozdrawiam.
***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:40:40 |
| Co za klimat.....***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:36:33 |
| Przepiękne! Ula Małachowska | 2013-04-22 09:35:49 |
| Super!
***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:35:10 |
| W interesujący sposób ukazany....
***** Ula Małachowska | 2013-04-22 09:20:58 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Beata Biernat | 2013-04-22 20:43:02