Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

*****

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:15:22
Klimat... ***** Pozdrawiam:)

Ula Małachowska |  2013-04-22  09:05:56
Takie widoki lubię :)

Elżbieta |  2013-04-22  08:35:47
Ładny kadr!

Kajetana Snopek |  2013-04-22  08:14:37
Masz rację krytyka jest motorem postępu i tylko ona może nas wyzwolić z kręgu banalności.

Jarek Domański |  2013-04-21  22:26:46
Masz rację NEMO:) Dawno nie byłam w kościele, z którego nie chciało mi się wyjść. Koniecznie muszę tu ponownie przyjechać i zrobić lepsze fotki, bo zdjęcia z Rembertowa robiłam wysłużonym "staruszkiem" ( mój nowy aparat jest w naprawie ). Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-04-21  22:03:55
Bardzo ładne, pozdrawiam:)

Jadwiga Koniecko |  2013-04-21  21:41:26
Ładny ołtarz i pięknie przystrojony :)

NEMO |  2013-04-21  20:47:54
Podoba mi się kadr :)

NEMO |  2013-04-21  20:43:56
Wiosną na szlaku też pięknie.

piotr55 |  2013-04-21  20:03:21
Pola i traktory- oznaka współczesnego rolnictwa. Udany kadr.

piotr55 |  2013-04-21  19:53:31
Ładny krajobraz.

piotr55 |  2013-04-21  19:51:20
Nie wiem co symbolizuje ów pomnik, ale jest dość ciekawy.

piotr55 |  2013-04-21  19:46:29
Ciekawe spojrzenie.

piotr55 |  2013-04-21  19:39:49
Zewnętrznie nie różnią się niczym. Różni je kształt zarodników. Czarka austriacka rośnie w terenach podgórskich, szkarłatna na nizinach.

borowiak |  2013-04-21  19:23:19
A na Kaszubach jeszcze w pączkach...

borowiak |  2013-04-21  19:07:06


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-04-21  15:55:25
Miło mi :)

Kajetana Snopek |  2013-04-21  12:08:51
Dziękuję bardzo! ... i pozdrawiam :)

Kajetana Snopek |  2013-04-21  12:07:42
Ten kufer stoi tam tylko chwilowo. To reklama nowego sklepu.

Joanna Siegel |  2013-04-21  11:25:51
Ciekawa elewacja...robi wrażenie ta ogromna walizka...a może to kufer?...:) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-21  11:05:17
Wygląda na szczęśliwego , trafił chyba w swoje rodzinne strony no i w dodatku wiosna nadrabia zaległości...Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-21  10:54:00
Dobre klimaty...dobry kadr

Zbigniew Walkiewicz |  2013-04-21  10:16:11
Dobrze pokazane. pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-04-20  23:10:29
Bardzo ładny kadr

Monika Zet |  2013-04-20  23:04:10
Piękne.

rajrar48 |  2013-04-20  23:03:40
Na czasie. Pozdrawiam.

rajrar48 |  2013-04-20  23:02:41
Piękny portret.

rajrar48 |  2013-04-20  23:01:15
Spowite mgłą tajemnicy,piękne.

Ola B. |  2013-04-20  21:44:11
*****

Artur74 |  2013-04-20  21:02:43

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony