| Klimat...
*****
Pozdrawiam:) Ula Małachowska | 2013-04-22 09:05:56 |
| Takie widoki lubię :) Elżbieta | 2013-04-22 08:35:47 |
| Ładny kadr! Kajetana Snopek | 2013-04-22 08:14:37 |
| Masz rację krytyka jest motorem postępu i tylko ona może nas wyzwolić z kręgu banalności. Jarek Domański | 2013-04-21 22:26:46 |
| Masz rację NEMO:) Dawno nie byłam w kościele, z którego nie chciało mi się wyjść. Koniecznie muszę tu ponownie przyjechać i zrobić lepsze fotki, bo zdjęcia z Rembertowa robiłam wysłużonym "staruszkiem" ( mój nowy aparat jest w naprawie ). Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-04-21 22:03:55 |
| Bardzo ładne, pozdrawiam:) Jadwiga Koniecko | 2013-04-21 21:41:26 |
| Ładny ołtarz i pięknie przystrojony :) NEMO | 2013-04-21 20:47:54 |
| Podoba mi się kadr :) NEMO | 2013-04-21 20:43:56 |
| Wiosną na szlaku też pięknie. piotr55 | 2013-04-21 20:03:21 |
| Pola i traktory- oznaka współczesnego rolnictwa. Udany kadr. piotr55 | 2013-04-21 19:53:31 |
| Ładny krajobraz. piotr55 | 2013-04-21 19:51:20 |
| Nie wiem co symbolizuje ów pomnik, ale jest dość ciekawy. piotr55 | 2013-04-21 19:46:29 |
| Ciekawe spojrzenie. piotr55 | 2013-04-21 19:39:49 |
| Zewnętrznie nie różnią się niczym. Różni je kształt zarodników. Czarka austriacka rośnie w terenach podgórskich, szkarłatna na nizinach. borowiak | 2013-04-21 19:23:19 |
| A na Kaszubach jeszcze w pączkach... borowiak | 2013-04-21 19:07:06 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-21 15:55:25 |
| Miło mi :) Kajetana Snopek | 2013-04-21 12:08:51 |
| Dziękuję bardzo! ... i pozdrawiam :) Kajetana Snopek | 2013-04-21 12:07:42 |
| Ten kufer stoi tam tylko chwilowo. To reklama nowego sklepu. Joanna Siegel | 2013-04-21 11:25:51 |
| Ciekawa elewacja...robi wrażenie ta ogromna walizka...a może to kufer?...:) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-21 11:05:17 |
| Wygląda na szczęśliwego , trafił chyba w swoje rodzinne strony no i w dodatku wiosna nadrabia zaległości...Pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-21 10:54:00 |
| Dobre klimaty...dobry kadr Zbigniew Walkiewicz | 2013-04-21 10:16:11 |
| Dobrze pokazane. pozdrawiam. rajrar48 | 2013-04-20 23:10:29 |
| Bardzo ładny kadr Monika Zet | 2013-04-20 23:04:10 |
| Piękne. rajrar48 | 2013-04-20 23:03:40 |
| Na czasie. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-04-20 23:02:41 |
| Piękny portret. rajrar48 | 2013-04-20 23:01:15 |
| Spowite mgłą tajemnicy,piękne. Ola B. | 2013-04-20 21:44:11 |
| ***** Artur74 | 2013-04-20 21:02:43 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-04-22 09:15:22