| Pięknie tu....wielką przyjemnością jest ogladanie takich widoków.
Pozdrawiam:) Ula Małachowska | 2013-04-20 19:15:02 |
| Przepiękne!!!!
***** Ula Małachowska | 2013-04-20 19:00:11 |
| Słowa zbędne.************* Ula Małachowska | 2013-04-20 18:52:03 |
| ..się zgadza, następne będzie bliżej Wierzby. :) Henryk Mieszkowski | 2013-04-20 18:50:09 |
| Powiem krótko...Zapiera dech!
***** Ula Małachowska | 2013-04-20 18:49:13 |
| Pomiędzy....śliczny kadr....
***** Ula Małachowska | 2013-04-20 18:36:52 |
| Cała zamkowa seria na ******
Genialne! Ula Małachowska | 2013-04-20 18:32:43 |
| Super!!!
***** Ula Małachowska | 2013-04-20 18:20:55 |
| Ślicznie tu....***** Ula Małachowska | 2013-04-20 18:09:22 |
| Psotnik:):):)
***** Ula Małachowska | 2013-04-20 18:07:49 |
| śliczny :) Elżbieta | 2013-04-20 17:24:40 |
| ciekawie wyglądają... Elżbieta | 2013-04-20 17:19:32 |
| :) :) :) Elżbieta | 2013-04-20 17:15:41 |
| Piękne annawu | 2013-04-20 16:10:53 |
| Wspaniały kadr , gratuluję i pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-20 15:20:13 |
| Ciekawe spojrzenie , podoba mi się :) NEMO | 2013-04-20 15:13:12 |
| Coś pięknego , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-20 14:31:43 |
| jest klimat! super... Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-20 13:21:57 |
| Ciekawy ten budynek , zbudowany jest chyba na rzucie trapeza :) NEMO | 2013-04-20 12:55:21 |
| Byłem w Wambierzycach kilka razy , zawsze mi się podoba ta miniaturka Jerozolimy , nawet potok przepływający przez tą miejscowość nazywa się Jordan , miejsce naprawdę warte odwiedzenia , jeszcze raz pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-20 12:49:05 |
| Piękne i super pokazane sklepienie nad ołtarzem głównym :) NEMO | 2013-04-20 12:46:20 |
| Piękne sklepienie w nawie głównej :) NEMO | 2013-04-20 12:45:21 |
| Piękne są wszystkie ołtarze :) NEMO | 2013-04-20 12:44:25 |
| Przepiękna ambona :) NEMO | 2013-04-20 12:41:58 |
| Ciekawe spojrzenie :) NEMO | 2013-04-20 12:40:52 |
| ***** NEMO | 2013-04-20 12:38:38 |
| Ładnie pokazane centrum Wambierzyc:) NEMO | 2013-04-20 12:37:55 |
| Piękna jest ta świątynia , chętnie oglądnę całą serię , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-20 12:36:54 |
| Bajecznie , chylę czoło...:) NEMO | 2013-04-20 12:11:30 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-04-20 19:17:10