| Aby zwierzyna nie niszczyła za wcześnie szczególnie pożądanych w tym lesie nasadzonych drzewek...:) borowiak | 2013-04-20 07:32:29 |
| Idę tam.....:) borowiak | 2013-04-20 07:30:29 |
| ***** urokliwe te kamieniczki Henryk Paw | 2013-04-19 22:30:18 |
| Kielonka błyszcząca
(Caloscypha fulgens) Epegeiro | 2013-04-19 22:20:40 |
| Ja nie mam szczęścia do szaraczków. Zawsze mi gdzieś umkną...
Twoje są piękne. Gratuluję:) Jadwiga Koniecko | 2013-04-19 22:07:58 |
| Próbuj!, a jak się uda coś ustrzelić - to my będziemy podziwiać.
Piękna jest... Jadwiga Koniecko | 2013-04-19 22:06:14 |
| ***** ElaJ | 2013-04-19 22:06:03 |
| Pamiętam jak na sianokosy jechały całe wsie robić siano na tzw "bielach" oddalonych po kilkadziesiąt km od wsi , sianokosy trwały kilka tygodni , brany był prowiant i spano też na łąkach , po zrobieniu siana każdy gospodarz zabierał tylko furę siana do gospodarstwa , resztę układano w stogi , zabierano je dopiero zimą...takie były czasy...oczywiście wszystko robiono ręcznie... NEMO | 2013-04-19 22:04:24 |
| ***** Jadwiga Koniecko | 2013-04-19 22:02:13 |
| Przepiękne! Ola B. | 2013-04-19 20:31:51 |
| Są w bardzo ładnym delikatnym kolorze :) NEMO | 2013-04-19 20:28:27 |
| Bardzo ładna alejka :) NEMO | 2013-04-19 20:19:44 |
| Trochę potargany ten kwiat przez wiatr ...ale jest piękny :)) NEMO | 2013-04-19 20:15:35 |
| Nooo,wiosna :) Ola B. | 2013-04-19 20:08:11 |
| Ciężko zauważyć, pełen kamuflaż, haha Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-19 19:51:34 |
| Przypomina mi kota ze shreka. Super :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-19 19:46:18 |
| Piękne te kwiatki, takie same mam w ogródku, tylko nazwy nie znam. Również pozdrawiam Cię serdecznie z deszczowych Katowic... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-19 19:42:16 |
| Kraków - miasto artystów Nika | 2013-04-19 19:41:36 |
| Ciekawy kadr... Paw akrobata. Zdjęcie jest na 5! Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-19 19:40:22 |
| Zrobiłam to zdjęcie z odległości 3 metrów, więc nie jest super jakości. Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-19 19:19:32 |
| Bardzo ładny, wiosenny kadr:) Pozdrawiam Małgosiu:) ElaJ | 2013-04-19 19:14:18 |
| super :) Elżbieta | 2013-04-19 18:19:09 |
| Podobne do moich, szczególnie kogut - rajrar48 | 2013-04-19 18:15:05 |
| Dobrze, że choć zdjęcie będzie... rajrar48 | 2013-04-19 18:13:12 |
| ******
Pozdrawiam:) Ula Małachowska | 2013-04-19 17:50:36 |
| Przepiękna, malownicza sceneria***** Ula Małachowska | 2013-04-19 17:49:45 |
| Niezwykle kojący widok...cisza ....relaks...
***** Ula Małachowska | 2013-04-19 17:48:53 |
| Malownicze ujęcie i faktycznie widać z obrazka,że wiosna idzie na całego. piotr55 | 2013-04-19 17:44:00 |
| +++++ Jadwiga Koniecko | 2013-04-19 17:07:31 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-04-20 12:10:32