| Świetnie to wygląda , podoba mi się :) NEMO | 2013-04-19 16:34:23 |
| Pięknie w kadrze:) ElaJ | 2013-04-19 16:11:25 |
| Świetna cała seria :) Elżbieta | 2013-04-19 15:46:34 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-19 15:44:27 |
| Aż pachnie ten kadr...ślicznie w blasku promieni słońca... Ula Małachowska | 2013-04-19 15:44:01 |
| Jak pięknie pozuje...przesłodki malec.. Ula Małachowska | 2013-04-19 15:42:50 |
| Piękne ujęcie :) Elżbieta | 2013-04-19 15:36:23 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-19 15:33:19 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-19 15:32:18 |
| Duże, jedno danie. Pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-19 13:27:22 |
| Nad Supraślą takich wierzb nie spotkałem. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-19 13:24:37 |
| Ciekawe postrzeganie i stąd taki kadr. Pozdrawiam. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-19 13:23:08 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-19 10:39:11 |
| *****super fotografie. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-19 10:30:35 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-19 10:29:31 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-19 10:28:47 |
| Przedwczoraj z mojego okna o 6.00 rano zobaczyłam taki właśnie obrazek :-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-) Kajetana Snopek | 2013-04-19 10:19:08 |
| miodzio ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-18 23:03:07 |
| wspaniałe ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-18 23:01:50 |
| Ciekawe spojrzenie. rajrar48 | 2013-04-18 22:35:56 |
| Interesujące nocne spojrzenie :) NEMO | 2013-04-18 21:40:53 |
| Piękny zimowy kadr :) NEMO | 2013-04-18 21:39:51 |
| Pewnie bobry się cieszą. Antoni Nieć | 2013-04-18 21:30:11 |
| Pięknie :) Elżbieta | 2013-04-18 20:49:31 |
| ***** NEMO | 2013-04-18 20:43:19 |
| Bardzo podoba mi się kadr , jest super , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-18 20:42:11 |
| Podoba mi się te wyeksponowanie szczegółu :) NEMO | 2013-04-18 20:41:11 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-18 20:39:51 |
| Byłem tak kiedyś , bardzo ładna okolica :) NEMO | 2013-04-18 19:53:11 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Jadwiga Koniecko | 2013-04-19 17:04:45