Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Ciekawa :)

NEMO |  2013-04-18  19:50:40
U Ciebie też piękne krokusiki:) Te wiosenne kwiaty najbardziej cieszą:)

ElaJ |  2013-04-18  19:29:30
Dziękuję , pozdrawiam :))

NEMO |  2013-04-18  19:22:30
Podzielam opinię poprzedników , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-18  19:12:46
Podobają mi się takie fotki :)

NEMO |  2013-04-18  19:09:00
Powoli wszystko budzi się do życia :)

NEMO |  2013-04-18  19:06:22
Śniegu jeszcze sporo w lesie , zima też zbiera swoje żniwo :)

NEMO |  2013-04-18  19:05:10
Czuć ciepło z fotki ,słońce robi swoje , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-18  19:03:42
Pozuje ...jak model :)

NEMO |  2013-04-18  18:49:53
zachwyciłam się :0)

Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) |  2013-04-18  17:19:32
*****

Ula Małachowska |  2013-04-18  17:03:47
*****

Ula Małachowska |  2013-04-18  16:59:26
*****

Ula Małachowska |  2013-04-18  16:51:08
Tajemniczo....bardzo piękne...

Ula Małachowska |  2013-04-18  16:48:51
Zgadzam się ujęcie genialne... Pozdrówka:)

Ula Małachowska |  2013-04-18  16:47:58
Uśmiech aż sam cisnie się na twarz....Radosne jest to zdjęcie.

Ula Małachowska |  2013-04-18  16:47:03
Dziękuję :-)

Kajetana Snopek |  2013-04-18  14:11:40
Super :)

Krzysztof Wydra |  2013-04-18  10:37:10
Piękne w pełnym zakresie.

Krzysztof Wydra |  2013-04-18  10:36:16
Ładne , super czyste powietrze jest po deszczu , lubię wtedy robić fotki :)

NEMO |  2013-04-17  22:21:06
Ładny kadr na tle nieba , niezły punkt obserwacyjny obrał sobie paw ...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-17  22:19:36
W tym roku woda jest trochę wyższa jak w ubiegłym , ale to jest normalka i za bardzo autochtonom to nie przeszkadza :))

NEMO |  2013-04-17  22:17:33


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-04-17  21:22:01


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-04-17  21:17:45


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-04-17  21:16:30
Dobrze skadrowałeś. 4 :) na emeryturze fajnie jest - czasu brak :)

Natalia Pytko |  2013-04-17  21:10:04
Coś dodam kolego :)

Zbigniew Kowalik |  2013-04-17  20:32:10
Fajne uczucie- wchodzę w koszulce z krótkim rękawem, 15 stopni na plusie, potok na szlaku i śnieg dookoła ;)

Artur74 |  2013-04-17  19:09:06
niesamowite! gratuluję ujęcia!

Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) |  2013-04-17  18:58:31
Elu nie pamiętam nazwy tej roślinki ale tworzy ,,łąki" białych i różowych kwiatów - jak zakwitną to wstawię zdjęcie

Nika |  2013-04-17  18:52:28

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony