| U Ciebie też piękne krokusiki:) Te wiosenne kwiaty najbardziej cieszą:) ElaJ | 2013-04-18 19:29:30 |
| Dziękuję , pozdrawiam :)) NEMO | 2013-04-18 19:22:30 |
| Podzielam opinię poprzedników , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-18 19:12:46 |
| Podobają mi się takie fotki :) NEMO | 2013-04-18 19:09:00 |
| Powoli wszystko budzi się do życia :) NEMO | 2013-04-18 19:06:22 |
| Śniegu jeszcze sporo w lesie , zima też zbiera swoje żniwo :) NEMO | 2013-04-18 19:05:10 |
| Czuć ciepło z fotki ,słońce robi swoje , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-18 19:03:42 |
| Pozuje ...jak model :) NEMO | 2013-04-18 18:49:53 |
| zachwyciłam się :0) Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-18 17:19:32 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-18 17:03:47 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-18 16:59:26 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-18 16:51:08 |
| Tajemniczo....bardzo piękne... Ula Małachowska | 2013-04-18 16:48:51 |
| Zgadzam się ujęcie genialne...
Pozdrówka:) Ula Małachowska | 2013-04-18 16:47:58 |
| Uśmiech aż sam cisnie się na twarz....Radosne jest to zdjęcie. Ula Małachowska | 2013-04-18 16:47:03 |
| Dziękuję :-) Kajetana Snopek | 2013-04-18 14:11:40 |
| Super :) Krzysztof Wydra | 2013-04-18 10:37:10 |
| Piękne w pełnym zakresie. Krzysztof Wydra | 2013-04-18 10:36:16 |
| Ładne , super czyste powietrze jest po deszczu , lubię wtedy robić fotki :) NEMO | 2013-04-17 22:21:06 |
| Ładny kadr na tle nieba , niezły punkt obserwacyjny obrał sobie paw ...pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-17 22:19:36 |
| W tym roku woda jest trochę wyższa jak w ubiegłym , ale to jest normalka i za bardzo autochtonom to nie przeszkadza :)) NEMO | 2013-04-17 22:17:33 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-17 21:22:01 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-17 21:17:45 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-17 21:16:30 |
| Dobrze skadrowałeś. 4 :) na emeryturze fajnie jest - czasu brak :) Natalia Pytko | 2013-04-17 21:10:04 |
| Coś dodam kolego :) Zbigniew Kowalik | 2013-04-17 20:32:10 |
| Fajne uczucie- wchodzę w koszulce z krótkim rękawem, 15 stopni na plusie, potok na szlaku i śnieg dookoła ;) Artur74 | 2013-04-17 19:09:06 |
| niesamowite! gratuluję ujęcia! Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-17 18:58:31 |
| Elu nie pamiętam nazwy tej roślinki ale tworzy ,,łąki" białych i różowych kwiatów - jak zakwitną to wstawię zdjęcie Nika | 2013-04-17 18:52:28 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-04-18 19:50:40