| Pusta dłoń ale przyjazna ... Nika | 2013-04-17 18:34:36 |
| Piękne wiosenne foto z ptaszkiem :)) Elżbieta | 2013-04-17 17:43:38 |
| Bardzo ciekawe... Elżbieta | 2013-04-17 17:22:44 |
| To z ostatniej soboty, wyszłam z aparatem do mojego ogródka poszukać wiosny i .. znalazłam!!! Kajetana Snopek | 2013-04-17 12:36:45 |
| Praga naprawdę urzeka!... Ale trochę czuję się niepewnie zapuszczając się w takie zaułki ... Kajetana Snopek | 2013-04-17 12:35:31 |
| To widok z mojego domku na lato :-) Kajetana Snopek | 2013-04-17 12:33:44 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-17 11:19:45 |
| piękne Waldemar Jan | 2013-04-17 11:18:56 |
| *****pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-17 11:01:47 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-17 10:40:39 |
| też piękne Waldemar Jan | 2013-04-17 10:38:32 |
| ***** pozdrawiam Elu wiosennie Waldemar Jan | 2013-04-17 09:36:15 |
| ***** ElaJ | 2013-04-17 09:13:23 |
| Bajka!
***** Ula Małachowska | 2013-04-17 09:08:09 |
| Uwielbiam!
Prześlicznie! Ula Małachowska | 2013-04-17 09:06:26 |
| Pięknie pozuje a na tle błektnego nieba wyglada to ,,obłednie"...
Śliczne zdjęcie... Ula Małachowska | 2013-04-17 09:05:38 |
| Pięknie ,,zbudowany" kadr a światło znakomicie podkreśla nastrój tego miejsca. Ula Małachowska | 2013-04-17 08:58:47 |
| *****
Pozdrawiam serdecznie. Ula Małachowska | 2013-04-17 08:56:50 |
| Bardzo na Tak!
***** Ula Małachowska | 2013-04-17 08:55:32 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-17 08:47:40 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-17 08:37:36 |
| ***** Ula Małachowska | 2013-04-17 08:36:23 |
| Suuuuper! Ula Małachowska | 2013-04-17 08:31:04 |
| Znakomite ujęcie...Kolor, światło, kompozycja-Brawo! Ula Małachowska | 2013-04-17 08:29:58 |
| lekko i świetliście - super! Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-17 08:24:11 |
| Wspaniałe! Ula Małachowska | 2013-04-17 08:24:07 |
| piękna geometria... Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-17 08:23:07 |
| kosmiczne! gratuluję i pozdrawiam :0) Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-17 08:22:21 |
| Takie widoki cieszą oczy!
Pozdrawiam:) Ula Małachowska | 2013-04-17 08:20:59 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Nika | 2013-04-17 18:43:53