Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

mój klimat...piękne!

Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) |  2013-04-17  08:20:16
W pięknym świetle ukazane.... *****

Ula Małachowska |  2013-04-17  08:17:29
Boski:):):) Gratki!

Ula Małachowska |  2013-04-17  08:10:17
pięknie w tym lesie :)

Barrenn |  2013-04-17  00:46:23
Ta "odsłona" szlaku na Ślężę z widoczną pośród drzew wieżą podoba mi się najbardziej:) Pozdrawiam!

ElaJ |  2013-04-16  22:15:28
Wylewa , jak wszędzie chyba , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-16  21:50:29
Super pokazany ten niezwykły obiekt , gratulacje ...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-16  21:36:03
Dziękuję :)

Beata Zdanowska |  2013-04-16  21:34:26
Dziękuję :)

Beata Zdanowska |  2013-04-16  21:34:11
:-)

Paweł Sobolewski |  2013-04-16  21:11:26
super

Paweł Sobolewski |  2013-04-16  21:09:51
Trzeba być dobrej myśli , na pewno dojdzie do siebie :))

NEMO |  2013-04-16  21:06:12
Podoba mi się spojrzenie na ten obiekt. Podkreśla jego majestat.

Krzysztof Wydra |  2013-04-16  20:42:34
Piękny zimowy kadr i miło mi pooglądać ponownie to miejsce, byłam tam w lutym

Nika |  2013-04-16  20:19:02
czerwony czy żółto-zielony - nie ważne - ważne że ładnie wygląda i zimą jest bardziej kolorowo!

Nika |  2013-04-16  20:10:33
Świetnie pokazana - czyży to był jej domek ?

Nika |  2013-04-16  20:09:01
No tak ........nastroszyła się bo ma pustą łupinkę ha ha Piękna seria a ja nie mogę spotkać rudzielca

Nika |  2013-04-16  20:08:16
Bieszczady ........ Katowice ... daleko, Pozdrawiam serdecznie i tak jak napisałam u siebie - Bieszczady mnie urzekły !

Nika |  2013-04-16  20:06:46
*****

Inaa (P.K.) |  2013-04-16  20:06:40
Dziękuję Małgosiu - ja tylko raz w życiu byłam w Bieszczadach ... co roku obiecuję sobie, ze tam znowu zawitam, ale ... Będąc w Bieszczadach ,,wdrapałam" się nawet na Tarnicę W przepięknym miejscu się wychowałaś !

Nika |  2013-04-16  20:05:06
*****

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:52:47
Ładnie z tą pierzynką i cieniami :-)

Kajetana Snopek |  2013-04-16  19:48:56
Mnie nigdy nie udało się go spotkać, dlatego gratuluję....

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:42:21
Piękna gałązka modrzewia...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:40:30
Ładne makro :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:37:26
Widziałam takie w mini zoo w Chorzowie :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:34:39
***** No rewelacja, zdjęcie w ruchu

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:28:37
Gratuluję refleksu...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:26:34
Uwielbiam takie widoki :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-16  19:14:32
Nieważne z jakiej strony. Z każdej jest piękny:)

ElaJ |  2013-04-16  18:32:45

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony