| W pięknym świetle ukazane....
***** Ula Małachowska | 2013-04-17 08:17:29 |
| Boski:):):)
Gratki! Ula Małachowska | 2013-04-17 08:10:17 |
| pięknie w tym lesie :) Barrenn | 2013-04-17 00:46:23 |
| Ta "odsłona" szlaku na Ślężę z widoczną pośród drzew wieżą podoba mi się najbardziej:) Pozdrawiam! ElaJ | 2013-04-16 22:15:28 |
| Wylewa , jak wszędzie chyba , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-16 21:50:29 |
| Super pokazany ten niezwykły obiekt , gratulacje ...pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-16 21:36:03 |
| Dziękuję :) Beata Zdanowska | 2013-04-16 21:34:26 |
| Dziękuję :) Beata Zdanowska | 2013-04-16 21:34:11 |
| :-) Paweł Sobolewski | 2013-04-16 21:11:26 |
| super Paweł Sobolewski | 2013-04-16 21:09:51 |
| Trzeba być dobrej myśli , na pewno dojdzie do siebie :)) NEMO | 2013-04-16 21:06:12 |
| Podoba mi się spojrzenie na ten obiekt. Podkreśla jego majestat. Krzysztof Wydra | 2013-04-16 20:42:34 |
| Piękny zimowy kadr i miło mi pooglądać ponownie to miejsce, byłam tam w lutym Nika | 2013-04-16 20:19:02 |
| czerwony czy żółto-zielony - nie ważne - ważne że ładnie wygląda i zimą jest bardziej kolorowo! Nika | 2013-04-16 20:10:33 |
| Świetnie pokazana - czyży to był jej domek ? Nika | 2013-04-16 20:09:01 |
| No tak ........nastroszyła się bo ma pustą łupinkę ha ha Piękna seria a ja nie mogę spotkać rudzielca Nika | 2013-04-16 20:08:16 |
| Bieszczady ........ Katowice ... daleko, Pozdrawiam serdecznie i tak jak napisałam u siebie - Bieszczady mnie urzekły ! Nika | 2013-04-16 20:06:46 |
| ***** Inaa (P.K.) | 2013-04-16 20:06:40 |
| Dziękuję Małgosiu - ja tylko raz w życiu byłam w Bieszczadach ... co roku obiecuję sobie, ze tam znowu zawitam, ale ... Będąc w Bieszczadach ,,wdrapałam" się nawet na Tarnicę W przepięknym miejscu się wychowałaś ! Nika | 2013-04-16 20:05:06 |
| ***** Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:52:47 |
| Ładnie z tą pierzynką i cieniami :-) Kajetana Snopek | 2013-04-16 19:48:56 |
| Mnie nigdy nie udało się go spotkać, dlatego gratuluję.... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:42:21 |
| Piękna gałązka modrzewia... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:40:30 |
| Ładne makro :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:37:26 |
| Widziałam takie w mini zoo w Chorzowie :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:34:39 |
| ***** No rewelacja, zdjęcie w ruchu Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:28:37 |
| Gratuluję refleksu... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:26:34 |
| Uwielbiam takie widoki :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-16 19:14:32 |
| Nieważne z jakiej strony. Z każdej jest piękny:) ElaJ | 2013-04-16 18:32:45 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Joanna Mamczur (Obiektyw subiektywny) | 2013-04-17 08:20:16