| A kto ich nie lubi? Artur74 | 2013-04-15 20:53:10 |
| http://www.polskiekrajobrazy.pl/Nika/Galeria/132950:...VICTORY....html - coś dla Ciebie Nika | 2013-04-15 20:48:35 |
| Podoba mi się... oryginalne. Zdzisław Barut | 2013-04-15 20:40:43 |
| Wygrzewa się , ma ciekawy wzór :) NEMO | 2013-04-15 20:39:44 |
| O zachodzie słońca biebrzańskie rozlewiska wyglądają pięknie:) Jadwiga Koniecko | 2013-04-15 20:37:24 |
| piękny! Zdzisław Barut | 2013-04-15 20:37:01 |
| Nie widziałam jeszcze na wschodzie Mazowsza aby zakwitły Nika | 2013-04-15 20:31:04 |
| Wiosna, wiosna ... U Ciebie w pełni, u mnie nieśmiało pokazują się zwiastuny wiosny, pozdrawiam Nika | 2013-04-15 20:28:36 |
| Szkoda że nie zwiedzałem wnętrz z braku czasu , jest tam dużo ciekawych eksponatów:) NEMO | 2013-04-15 20:28:18 |
| Byłem tam w ubiegłym roku , ale czarnego łabędzia nie widziałem , były tylko białe z przychówkiem :) NEMO | 2013-04-15 20:25:08 |
| Zaprasza do wejścia...jestem pewien że wnętrze jest jednoizbowe z zapieckiem :) NEMO | 2013-04-15 20:22:09 |
| Domek z duszą ...strzecha , przydomowy ogródek i malwy :) NEMO | 2013-04-15 20:20:16 |
| Urocze są takie chatki , bardzo ciekawy skansen :) Pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-15 20:18:40 |
| :-) Agnieszka Dąbrowska | 2013-04-15 20:08:15 |
| ***** Piękny zachód słońca Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 19:07:24 |
| Pięknie wygląda to słońce między pniami :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 19:05:19 |
| ***** Piękne wrzosowisko :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 19:02:07 |
| ***** Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 19:01:23 |
| Piękne makro :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 18:58:07 |
| ***** Uwielbiam takie stare krzyże :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 18:53:25 |
| ***** Jadwiga Koniecko | 2013-04-15 18:44:31 |
| Pięknie i dostojnie maszeruje po mokradłach :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-15 18:44:09 |
| Ładny wiosenny kadr z kościołem w "roli głównej":) Pozdrawiam! ElaJ | 2013-04-15 18:25:43 |
| Tajemniczy kadr, pozdrawiam Nika | 2013-04-15 18:02:28 |
| Za woalem mgiełki ... Nika | 2013-04-15 18:00:12 |
| Grabarka miejsce kultu a tutaj widok na studzienkę z cudowną wodą, pozdrawiam Nika | 2013-04-15 17:59:10 |
| Oj, raźniej..., raźniej..., - zwłaszcza po tej długiej zimie:) Jadwiga Koniecko | 2013-04-15 17:26:52 |
| To lada moment :) ijjn | 2013-04-15 16:03:18 |
| Na takie obrazy można patrzeć bez końca :) ijjn | 2013-04-15 16:01:50 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Nika | 2013-04-15 20:54:43