Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

tak właśnie jest z rzekami

Nika |  2013-04-15  20:54:43
A kto ich nie lubi?

Artur74 |  2013-04-15  20:53:10
http://www.polskiekrajobrazy.pl/Nika/Galeria/132950:...VICTORY....html - coś dla Ciebie

Nika |  2013-04-15  20:48:35
Podoba mi się... oryginalne.

Zdzisław Barut |  2013-04-15  20:40:43
Wygrzewa się , ma ciekawy wzór :)

NEMO |  2013-04-15  20:39:44
O zachodzie słońca biebrzańskie rozlewiska wyglądają pięknie:)

Jadwiga Koniecko |  2013-04-15  20:37:24
piękny!

Zdzisław Barut |  2013-04-15  20:37:01
Nie widziałam jeszcze na wschodzie Mazowsza aby zakwitły

Nika |  2013-04-15  20:31:04
Wiosna, wiosna ... U Ciebie w pełni, u mnie nieśmiało pokazują się zwiastuny wiosny, pozdrawiam

Nika |  2013-04-15  20:28:36
Szkoda że nie zwiedzałem wnętrz z braku czasu , jest tam dużo ciekawych eksponatów:)

NEMO |  2013-04-15  20:28:18
Byłem tam w ubiegłym roku , ale czarnego łabędzia nie widziałem , były tylko białe z przychówkiem :)

NEMO |  2013-04-15  20:25:08
Zaprasza do wejścia...jestem pewien że wnętrze jest jednoizbowe z zapieckiem :)

NEMO |  2013-04-15  20:22:09
Domek z duszą ...strzecha , przydomowy ogródek i malwy :)

NEMO |  2013-04-15  20:20:16
Urocze są takie chatki , bardzo ciekawy skansen :) Pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-15  20:18:40
:-)

Agnieszka Dąbrowska |  2013-04-15  20:08:15
***** Piękny zachód słońca

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  19:07:24
Pięknie wygląda to słońce między pniami :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  19:05:19
***** Piękne wrzosowisko :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  19:02:07
*****

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  19:01:23
Piękne makro :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  18:58:07
***** Uwielbiam takie stare krzyże :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  18:53:25
*****

Jadwiga Koniecko |  2013-04-15  18:44:31
Pięknie i dostojnie maszeruje po mokradłach :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-15  18:44:09
Ładny wiosenny kadr z kościołem w "roli głównej":) Pozdrawiam!

ElaJ |  2013-04-15  18:25:43
Tajemniczy kadr, pozdrawiam

Nika |  2013-04-15  18:02:28
Za woalem mgiełki ...

Nika |  2013-04-15  18:00:12
Grabarka miejsce kultu a tutaj widok na studzienkę z cudowną wodą, pozdrawiam

Nika |  2013-04-15  17:59:10
Oj, raźniej..., raźniej..., - zwłaszcza po tej długiej zimie:)

Jadwiga Koniecko |  2013-04-15  17:26:52
To lada moment :)

ijjn |  2013-04-15  16:03:18
Na takie obrazy można patrzeć bez końca :)

ijjn |  2013-04-15  16:01:50

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony