Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

:)

ijjn |  2013-04-15  16:01:16
Piękne, nadmorskie zachody :)

ijjn |  2013-04-15  16:00:56
Ładne niebo. Tego po tej długiej zimie mam niedosyt.

ijjn |  2013-04-15  16:00:22
Lubię takie "samotne" zdjęcia :)

ijjn |  2013-04-15  15:58:52
Po długiej podróży trzeba się posilić :)

ijjn |  2013-04-15  15:57:44
Drzewa utworzyły koronkę :)

ijjn |  2013-04-15  15:56:19
No i w końcu doczekały się wiosny :)

ijjn |  2013-04-15  15:43:20
Ciekawski :)

ijjn |  2013-04-15  15:40:20
Coś dla mojego męża :)

ijjn |  2013-04-15  15:39:31
i jeździ rowerem :)

Dariusz Żuk |  2013-04-15  14:27:19
Świetny kadr! I fajnie, że w deszczu, czy śniegu :-) ... Oczywiście fajnie dla zdjęcia, a nie dla Autorki ;-)

Kajetana Snopek |  2013-04-15  10:59:40
Piękne ujęcie, światło, kolory...

Przemysław Degórski |  2013-04-15  10:22:18
Zapewne właściciele nie mają środków,teraz remont to obklejenie styropianem,okna z plastiku i gotowe.

Marek Ryś |  2013-04-15  08:32:55


Marek Ryś |  2013-04-15  08:26:01


Marek Ryś |  2013-04-15  08:25:40
:) :) :) to są wiewióry ,,rude spryciary

Robert Wakulski |  2013-04-15  07:28:01
niedługo ,gody, dopiero może być cyrk jak przekaże swoje geny .....co w tedy wyjdzie?

Robert Wakulski |  2013-04-15  07:25:24
Bardzo klimatyczne

Monika Zet |  2013-04-14  23:49:53
Złote minuty...

Monika Zet |  2013-04-14  23:38:00
Takie gdzieś to ja rozumiem :-)

Artur74 |  2013-04-14  21:55:42
Fakt. Jakkolwiek jest dosyć skromny w porównaniu z grobowcem rodziny von Grass, który znajduje się w Starzyńskim Dworze.

Łukasz Plata |  2013-04-14  21:26:58
Ciekawe ujęcie

Monika Zet |  2013-04-14  21:04:44
Ha, ha, ale się uśmiałam. On do nas szczerzy zęby :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:42:34
Rewelacja :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:40:18
*****

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:37:05
Hejka bobrze, witamy na pk! Niezły strzał :)

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:33:05
Gratuluję, jak zwykle świetne zdjęcie...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:30:33
Wow, jakie piękne zdjęcie, pełne dynamizmu...

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:27:48
Od razu widać kto tu rządzi :)

Monika Zet |  2013-04-14  20:04:17
Śliczne kolorki, w Katowicach kosztują 5 zł :) Zdjęcie *****

Małgorzata Heichel-Detzner |  2013-04-14  20:02:35

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony