| Piękna:) ElaJ | 2013-04-14 19:35:05 |
| fajne Paweł Sobolewski | 2013-04-14 18:20:25 |
| re: Marylko nie wiem czemu ale nie mam pełnej opcji pk Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie ... a wiosna będzie ... Nika | 2013-04-14 17:33:09 |
| A ja ziębę widziałam po raz pierwszy, więcej nie przyleciała ... a może widziałam tylko nie wiedziałam że to zięba Nika | 2013-04-14 17:15:25 |
| Taki mały tygrysek...wspaniały jest ten ogon :) gratuluję ujęcia. Elżbieta | 2013-04-14 17:15:24 |
| ***** ElaJ | 2013-04-14 16:34:00 |
| ładnie w kwiatach:) ElaJ | 2013-04-14 16:23:43 |
| Złapał drozda Krzysztof Panas | 2013-04-14 16:04:28 |
| Tak jakoś patrzy jak szpak w obiektyw... Krzysztof Panas | 2013-04-14 15:58:35 |
| Mają swój kalendarz Krzysztof Panas | 2013-04-14 15:48:55 |
| Dorodne są :) NEMO | 2013-04-14 15:20:06 |
| Piękna rzeźba , warto by ją odnowić :) NEMO | 2013-04-14 15:14:40 |
| Piękne bukieciki stokrotek Nika | 2013-04-14 14:15:42 |
| Wiosny znak ... Nika | 2013-04-14 14:15:05 |
| To stokrotki. Też je bardzo lubię:) ElaJ | 2013-04-14 14:02:19 |
| Jak zwykle ***** za kadr i opis:) ElaJ | 2013-04-14 13:56:37 |
| Ładnie pokazana chatka ...nazwałbym ją "chatka pod konarem":) NEMO | 2013-04-14 13:38:55 |
| Oryginalnie wygląda , podoba mi się dach :) NEMO | 2013-04-14 13:37:17 |
| Ma swoje lata bo obłożona kamieniem Nika | 2013-04-14 13:36:25 |
| Urocza kapliczka i bardzo zadbana :) NEMO | 2013-04-14 13:36:11 |
| Ten ,,klimat" mi odpowiada Nika | 2013-04-14 13:35:28 |
| Mają swój urok takie dzwonnice , dźwięk rozchodzi się bez żadnych zakłóceń , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-14 13:34:50 |
| Ciekawy kadr , niebo dodaje sporo uroku fotce , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-14 13:16:37 |
| Urocze są , podoba mi się kadr:) NEMO | 2013-04-14 13:15:09 |
| Trzeba mieć refleks, świetne zdjęcia:) Bogusław Pupiec | 2013-04-14 12:58:29 |
| Podoba mi się spojrzenie , brzozy też są wdzięcznym obiektem do focenia :) NEMO | 2013-04-14 12:58:22 |
| "Watykańską" walutą płacisz Piotrze, dziękuję:) Bogusław Pupiec | 2013-04-14 12:56:14 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-14 11:14:53 |
| podoba się ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-14 11:13:41 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-14 19:59:54