| ***** ElaJ | 2013-04-12 22:03:19 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-12 21:59:09 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-12 21:54:40 |
| Piękny bieszczadzki okaz, niestety w życiu nie spotkałam ... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-12 21:49:58 |
| Uwielbiam wiewiórki:) Też lubię je oglądać i fotografować:) ElaJ | 2013-04-12 21:47:52 |
| Pięknie ustrzelony :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-12 21:43:57 |
| Ta cerkiew jest o każdej porze roku piękna :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-12 21:42:20 |
| Śliczna pajęczyna z perełkami :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-12 21:35:29 |
| Super, prawdziwa integracja :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-12 21:33:36 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-12 21:33:28 |
| Ale Ci fajnie, że tak blisko natury mieszkasz... Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-12 21:31:10 |
| To dobrze bo ta zima trwa zdecydowanie za długo Nika | 2013-04-12 20:57:04 |
| Bardzo dobra fotografia. Zdzisław Barut | 2013-04-12 20:35:21 |
| Pięknie! Zdzisław Barut | 2013-04-12 20:33:15 |
| Wszystko na to wskazuje że że ostatni , wszystko topnieje w oczach :)) NEMO | 2013-04-12 18:56:10 |
| Okienko na świat ... Nika | 2013-04-12 18:31:57 |
| Wierzę. "Szczęśliwe chwile jak motyle... " annawu | 2013-04-12 17:31:44 |
| Teraz też tam chyba tak wygląda :) ijjn | 2013-04-12 17:23:56 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-12 15:30:23 |
| Wody coraz więcej! Ciekawe, na czym się skończy? Kajetana Snopek | 2013-04-12 15:04:15 |
| Wszystkie "samoloty nad Świętokrzyskim" rewelacyjne! Anna Góra | 2013-04-12 14:14:19 |
| Pajęczyny są zawsze ładne Kajetana Snopek | 2013-04-12 13:47:19 |
| O tak, jeden z niewielu.... borowiak | 2013-04-12 11:17:22 |
| I niech młodzież rośnie i niech zasiedla nowe tereny....:) borowiak | 2013-04-12 11:13:43 |
| Już niedługo rodzice poproszą go o poszukanie sobie nowego domu....:) borowiak | 2013-04-12 11:12:44 |
| High-key.! borowiak | 2013-04-12 11:10:54 |
| :) Ula Małachowska | 2013-04-12 09:37:25 |
| Bardzo, bardzo na tak! Ula Małachowska | 2013-04-12 09:36:41 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-12 09:33:03 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ElaJ | 2013-04-12 22:04:13