| Przepiękne!
Pozdrawiam serdecznie. Ula Małachowska | 2013-04-12 09:27:51 |
| Jeszcze na lodzie , ale już niedługo :) NEMO | 2013-04-12 09:08:46 |
| Czas wyruszać na zabawę albo na ...łowy :) NEMO | 2013-04-12 09:03:26 |
| Podlasie czeka. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-12 08:42:28 |
| Bardzo ładny spokojny pejzaż! Kajetana Snopek | 2013-04-12 07:16:48 |
| Bardzo dobre! Artur74 | 2013-04-11 23:13:42 |
| Super, podoba mi się. Zdjęcie pełne ciepła,a krajobrazy wokół przepiękne :) Małgorzata Heichel-Detzner | 2013-04-11 21:52:26 |
| Tak , ścieżka dydaktyczna zaczyna się od Kanału Rudzkiego i kończy przy tej wieży :)) NEMO | 2013-04-11 20:34:35 |
| Taka gra świateł musi się podobać , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-11 20:23:10 |
| Doczekajmy się wreszcie wiosny ;-) a foto ładne, klimatyczne, naturalne. Zofia Mikonowicz | 2013-04-11 20:18:17 |
| ***** NEMO | 2013-04-11 20:15:49 |
| Ładnie podświetlony pałac :) NEMO | 2013-04-11 20:14:44 |
| ja tez tak chcem Artur Bilinski | 2013-04-11 19:49:23 |
| Polowy ołtarz Nika | 2013-04-11 19:42:26 |
| Szukaj mnie ... Nika | 2013-04-11 19:40:28 |
| To i do mnie też niedługo zawita Nika | 2013-04-11 19:28:07 |
| Piękna u Ciebie wiosna, a u mnie niedawno przeszła burza... po raz pierwszy tej zimowej wiosny, pozdrawiam Nika | 2013-04-11 19:27:21 |
| Magia! Ula Małachowska | 2013-04-11 19:04:47 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-11 19:03:20 |
| Baśniowa kraina... Ula Małachowska | 2013-04-11 19:01:01 |
| Prześliczne! Ula Małachowska | 2013-04-11 19:00:09 |
| Cudo!!!! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:57:29 |
| Bardzo na Tak!
Za klimat, scenerię i żurawie... Ula Małachowska | 2013-04-11 18:53:46 |
| Udany kadr , ładny kościółek :) NEMO | 2013-04-11 18:52:27 |
| ******* Ula Małachowska | 2013-04-11 18:49:46 |
| coś za coś, za to okolice zyskały bezpieczeństwo i piękny zbiornik wodny:) Henryk Mieszkowski | 2013-04-11 18:37:53 |
| piękne ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-11 18:36:51 |
| Niesamowite, piękne..z wielka przyjemnościa oglada się takie zdjęcia... Ula Małachowska | 2013-04-11 18:34:44 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-11 18:33:12 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-04-12 09:29:23