| Cudne, cudne, cudne..... Ula Małachowska | 2013-04-11 18:30:57 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-11 18:29:57 |
| Kapitalne!!! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:29:20 |
| Sama radość :):):) Ula Małachowska | 2013-04-11 18:28:45 |
| Czysta słodycz:)
Bardzo ładny kadr. Ula Małachowska | 2013-04-11 18:26:59 |
| Piękne zdjęcie! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:26:11 |
| Przepiękne! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:24:21 |
| ******* Ula Małachowska | 2013-04-11 18:23:03 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-11 18:20:33 |
| Wspaniały kadr...piękne! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:19:59 |
| Ale wypatrzyłeś:)
Świetne! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:18:44 |
| Dostrzegasz!
Super!!! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:16:19 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-11 18:12:49 |
| Prześwietne! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:12:18 |
| Ślicznie! Ula Małachowska | 2013-04-11 18:08:34 |
| ****** Ula Małachowska | 2013-04-11 18:07:31 |
| Ciekawy obiekt :) NEMO | 2013-04-11 16:27:10 |
| Ładny ten kościółek :) NEMO | 2013-04-11 16:26:06 |
| Dość masywne te mury :) NEMO | 2013-04-11 16:25:03 |
| Czuć w takich miejscach historię :) NEMO | 2013-04-11 16:24:12 |
| To jak piszesz "maleństwo" już jest całkiem duże:) Wygląda przy mamie jeszcze trochę jak "brzydkie łabądko", ale już niedługo od mamy trudno będzie go rozróżnić. Sympatyczna "rodzinna" fotka:) Pozdrawiam NEMO z wiosennej już dziś Warszawy! ElaJ | 2013-04-11 13:33:49 |
| Rzadki widok...piękne foto. Elżbieta | 2013-04-11 12:27:55 |
| Cudny widok ! Elżbieta | 2013-04-11 12:16:31 |
| Dziękuję i też wiosennie pozdrawiam:) W Warszawie teraz 12 stopni i tylko resztki śniegu. ElaJ | 2013-04-11 10:30:09 |
| Dzięki. Składa się z trzech zdjęć w pionie, inaczej nie byłoby widać ziemi i horyzontu. Jan Bogdan Boczko | 2013-04-11 08:44:39 |
| Balon widokowy za Wisłą jest super! Wybieram się na niego od paru lat:) Halina | 2013-04-11 08:08:03 |
| Z grzbietu konia wszystko wygląda trochę inaczej...
Piękna fotografia:) Jadwiga Koniecko | 2013-04-11 07:56:30 |
| Fajny klimat... Jadwiga Koniecko | 2013-04-11 07:54:17 |
| Kocham takie klimaty... Jadwiga Koniecko | 2013-04-11 07:53:01 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-04-11 18:32:13